Suzuki перетворили в «Кишенькового Геліка»

Suzuki перетворили в «Кишенькового Геліка»

Тюнери з японського ательє Liberty Walk представили Suzuki Jimny нового покоління, стилізований під позашляховик Mercedes-AMG G-Class. Щоб надати маленькому позашляховику максимально брутальною вид, співвітчизники Jimny повністю пофарбували його в чорний колір – винятком стали лише бокс для запасного колеса, а також круглі патрубки вихлопної системи, виведені під поріг як у G63.

В ході переробки кузов Suzuki Jimny покрили чорною глянсовою фарбою, а передок позашляховика помітно підретушували: він отримав іншу оптику, чорну решітку радіатора з вертикальними планками і емблемою ательє, а також новий бампер з діодними ходовими вогнями. У капоті з’явився великий повітрозабірник.

Крім цього, трехдверний Jimny- «Геліка» обзавівся новими чорними колісними дисками, козирками над бічними вікнами і великим спойлером на даху. Салон теж зазнав змін: тюнери поміняли оббивку всіх сидінь, обтянув їх чорної натуральною шкірою з білою прострочкою та логотипами Liberty Walk.

Дуже чорний Jimny – далеко не перший екземпляр японського позашляховика, що перевтілився в G-Class. Раніше схожі тюнінг-проекти представляли публіці Fast Car Service Center, DAMD, Wald International і ті ж Liberty Walk.