Розкрито всі характеристики електромобіля Kia EV6

Розкрито всі характеристики електромобіля Kia EV6

Kia EV6 – перший батарейний електрокар марки на спеціалізованій платформі E-GMP, яка також лягла в основу Hyundai IONIQ 5. Крім цього EV6 першим приміряв новий фірмовий дизайн під назвою «Об’єднані протилежності». У силуеті пятідверки поєднуються мотиви кросовера, хетчбека і купе, а за розмірами електромобіль трохи крупніше універсалу Kia Ceed нинішнього (третього) покоління.


Довжина Kia EV6 – 4680 мм, ширина – 1880 мм, висота – 1550 мм. Розмір колісної бази – 2900 мм. Завдяки спочатку «електромобільної» конструкції, салон просторіше ніж у пропорційних машин з ДВС, а на радість пасажирам другого ряду у нього ще й рівна підлога.

Об’ем багажника – 520 л під шторку. Зі складеними спинками другого ряду місткість відсіку зростає до 1300 л. Автомобіль також має передній багажник об’ємом до 52 л для версій з заднім приводом і 20 літрів для повнопривідних модифікацій.

Ось як охарактеризував новий EV6 Карим Хабіб, старший віце-президент і глава глобального дизайн-центру Kia: «EV6, як перший спеціалізований електромобіль Kia, є демонстрацією орієнтованого на людину, прогресивного дизайну і електрифікованої потужності. Ми твердо віримо, що EV6 є привабливою і актуальною моделлю для нової ери електромобілів. Створюючи EV6, ми прагнули створити відмітний, ефектний дизайн, поєднуючи складні, високотехнологічні функції в чистих обсягах, і в той же час надаючи спеціальний електромобіль, який визначає наше майбутнє».