Ford Rattler: для чого автогігант запатентував нову назву?

Ford Rattler: для чого автогігант запатентував нову назву?

Компанія Ford подала заявку на реєстрацію товарного знака Rattler. Це викликало чутки про те, що така назва може використовуватися для майбутніх позашляхових моделей.

Концерн подав заявку на товарний знак в Відомство США по патентах і товарних знаків. Вона поширюється на «автомобілі, а саме автомобілі, пікапи, електромобілі, позашляховики, позашляховики і їх конструктивні деталі».

Часто такі заявки на товарні знаки нічого не значать. Цілком можливо, що в цьому випадку може статися те ж саме. Дійсно, офіційний представник Ford Дон Маккензі припустив це в заяві, наданій Motor1.

«Заявки на товарні знаки призначені для захисту нових фраз, малюнків або символів, але не обов’язково вказують на нові бізнес-плани з випуску автомобілів», – сказав Маккензі.Однак це не заважає припускати, що концерн міг використовувати ім’я Rattler в тій чи іншій формі. Одна з можливостей полягає в тому, що Rattler може використовуватися для позначення різних моделей Ford, які орієнтовані на позашляхові характеристики, але не зовсім підходять для використання паспортної таблички Raptor. 

Наприклад, посилений варіант нового пікапа Maverick.

Ford почав вирощувати свої позашляхові моделі за межами імені Raptor. Наприклад, ще більш здатний варіант Bronco можна було б назвати Warthog. Але згідно з деякими повідомленнями, Ford вирішив не використовувати це ім’я і зупиниться на позначенні Raptor.

Якщо не брати до уваги схеми назв, буде цікаво подивитися, чи отримає новий Ford Maverick на якомусь етапі більш потужний позашляховий варіант.