Tesla Model X або Fiat Panda Cross: хто кращий позашляховик?

Tesla Model X або Fiat Panda Cross: хто кращий позашляховик?

Tesla Model X, мабуть, один з найсучасніших автомобілів на дорозі сьогодні. Тільки ось як передові технології будуть відчувати себе на бездоріжжі? Відповідь на це питання спробували дати експерти CarWow. Причому в експеримент вирішено було внести змагальний момент.

Суперника для електрокроссовера Tesla Model X підібрали самого несподіваного: це малолітражка Fiat Panda Cross, чия потужність складає всього 83 л.с. На ділі ж саме такі скромні показники і стали для фіатовськой «Панди» головною перевагою. 

Невеликий мотор і компактні розміри – це маленький вагу. Порівняємо, електрокар Tesla важить 2533 кг, а Panda Cross майже в два рази легше – 1165 кг. Хоча Panda Cross менш продуктивний, ніж Tesla, йому не потрібно стільки потужності, щоб підніматися по горбах і по м’якому грунту.

А його компактність – ще одна перевага на бездоріжжі: короткий радіус повороту роблять цей компакт-крос таким же маневреним на бездоріжжі, як і в місті. Причому з усіма перепонами, які зустрілися на його шляху, Panda Cross впорався дуже переконливо.