Представлений суперпікап F-250

Представлений суперпікап F-250

Американське ательє Shelby American представило суперпікап F-250 Super Baja. Особливості спецверсії – тяговітий 6,7-літровий турбодизель Power Stroke, регульована і посилена підвіска, гігантські колеса із зовнішнім діаметром 37 дюймів, кастомізованих салон і обмежений тираж: буде зроблено всього 250 примірників.

Для майстерні Shelby проект дуже незвичайний, адже двигун і трансмісію Ford F-250 Super Duty залишили без змін, а основні зміни стосуються ходової частини. Інженери встановили регульовані стійки Fox 2.5, замінили і верхні, і нижні важелі передньої підвіски, допрацювали рульове управління і посилили стабілізатори поперечної стійкості.

Підсумкові геометричні параметри не наводяться, але Shelby каже про збільшення дорожнього просвіту і ходів підвіски, а також поліпшенні керованості на бездоріжжі. Ймовірно, Shelby F-250 Super Baja адресований тим, кому недостатньо заводський спецверсії Tremor, а новий F-150 Raptor не підходить через слабкі буксирувальних здібностей. Shelby називає F-250 Super Baja кращим тягачем в класі, і з цим твердженням важко сперечатися, адже під капотом безальтернативний 482-сильний турбодизель 6.7 Power Stroke з обертовим моментом 1424 Нм! На зчепленні типу Gooseneck з опорою на кузов вантажівка може буксирувати причепи повною масою майже 17 тонн. Визначити пікап в інтерпретації Shelby зовні легко по 37-дюймовим шинам BF Goodrich KM3, кастомной радіаторної решітці, розширювачі колісних арок, капоту з повітрозабірником, сталевим бамперах, підніжок, додатковому освітленню і декору. У салоні спеціальні шкіряні крісла з символікою ательє, передня панель і центральний тунель оброблені карбоном, а на педалях металеві накладки.За традицією, ціни на вироби Shelby вражають: базовий F-250 Super Baja стоїть 126 тисяч доларів, хоча донорський F-250 Super Duty Lariat з двигуном 6.7 можна купити за 64 тисячі доларів. Частково дворазова переплата пояснюється ексклюзивністю: Shelby випустить всього 250 суперпікапов.