Представлений поліцейський Ford Mustang Mach-E

Представлений поліцейський Ford Mustang Mach-E

Компанія Ford побудувала цей демонстраційний концепт на замовлення кількох поліцейських управлінь. Муніципалітети по всьому світу виявляють інтерес до електромобілів для самих різних цілей. Завдяки більшій внутрішньому простору, значно більш низьким витратам на технічне обслуговування і експлуатації з нульовим рівнем викидів, вони ідеально підходять для великих міст.

Поліцейські управління не є винятком, і кілька місць у Великобританії зацікавлені в тому, щоб побачити, як Ford Mustang Mach-E може працювати в ролі патрульної машини. Цей інтерес привів до того, що Ford розробив концепцію Mach-E спеціально для поліцейських ділянок Великобританії. Демонстраційний прототип оцінить Столична поліція Англії. Ford Mustang Mach-E може працювати в ролі патрульної машини. 

Поліцейський електрокар отримав особливу ліврею, світлову панель і спеціальні монтажні елементи і кронштейни для кріплення необхідних правоохоронцям речей.

Системи світлодіодного освітлення працюють від окремої батареї, тому запас ходу Mach-E не залежить від його аварійного обладнання.

Це не перший випадок, коли Ford розробив Mustang спеціально для використання в поліції. Нагадаємо, Mach-E також має значно більше внутрішнього простору в порівнянні зі старим 5.0, а в образі GT він може розігнатися до 100 км / год менш, ніж за чотири секунди.

По крайней мере, на даний момент поліцейський Ford Mustang Mach-E існує в єдиному екземплярі для ознайомлювальних цілей. Але ми не здивуємося, якщо в найближчі роки побачимо офіційний поліцейський автомобіль Mach-E SSP від ​​Ford.