Позашляховик Suzuki Jimny таки матиме подовжену версію

Чутки про появу подовженої версії Suzuki Jimny ширилися ще до появи актуальної генерації позашляховика. Втім, ніяких конкретних даних джерела не надавали. Рівно до наших днів, коли в японському агентстві MOTA заявили, що точно знають коли п’ятидверний Suzuki Jimny з’явиться на ринку.

За даними інсайдерів, подовжена версія позашляховика надійде до салонів у 2022 році. Для позначення нової модифікації японці використовуватимуть приставку Long у назві моделі. Втім, це буде аж ніяк не єдина відмінна риса новинки. Наприклад, на ній з’явиться новий мотор.

Замість простого і не дуже потужного «атмосферника» в Suzuki мають намір використовувати на новій моделі турбодвигун, що входить до складу «м’якої» гібридної установки. Його характеристики поки невідомі, але японці стверджують, що новий агрегат цілком компенсує збільшення у вазі. Воно, до речі, буде вельми істотним, адже лише в колісній базі очікується приріст майже на 30 сантиметрів.

Ціна подовженого Jimny на внутрішньому японському ринку стартуватиме з еквівалента 18 800 доларів США. При цьому, автомобілі з короткою базою в найпростішій комплектації там зараз можна купити приблизно за 16 300 доларів США. В Україні за найдоступнішу версію позашляховика просять щонайменше 622 900 гривень (близько $ 22 550), тож з урахуванням наведеної різниці Suzuki Jimny Long на нашому ринку навряд чи оцінять дешевше ніж у 25 000 доларів.