Плани FIAT на електрифікацію модельного ряду

Плани FIAT на електрифікацію модельного ряду

FIAT розсекретив план, який він запустить по електрифікації всієї своєї лінійки автомобілів в Європі.

FIAT тільки почав процес електрифікації. Поява на ринку нового електричного FIAT 500 є флагманом, який дозволяє італійської компанії прискорити перехід до сталої мобільності.

В рамках заходу Stellantis, в якому електромобіль був головною дійовою особою, прозвучало кілька важливих оголошень, пов’язаних з FIAT. В даний час італійська фірма працює над 100% -ним електричним діапазоном для Європи. І справа в тому, що цей процес електрифікації всього асортименту має на меті пропозицію продуктів, призначених для європейської території.

На сьогоднішній день вищезгаданий електричний FIAT 500 дав життя додатковим моделям, таким як новий FIAT 500 3 + 1. Також відомо, що в стадії розробки знаходиться комерційний варіант невеликого електричного містечка.

FIAT виконає цю амбітну задачу в кінці 2024 року. До цього часу кожна з моделей, які увійдуть в його модельний ряд, матиме повністю електричний варіант. У найближчій перспективі ДВС не залишиться без уваги.

FIAT працює не тільки над електрифікацією своїх легкових автомобілів. Виробник усвідомлює роль, яку відіграють його комерційні автомобілі. Бренд гарантує, що до 2022 року він завершить повну електрифікацію свого модельного ряду легких комерційних автомобілів. Деякі моделі, які продаються під FIAT Professional. Єдина модель, яка не буде електрифікована, – це FIAT Fiorino.

На даний момент FIAT вже продає електричний фургон. Це FIAT e-Ducato. До 2022 року запропоновано ввести в його модельний ряд комерційних водневі автомобілі.