Mazda вивела на дороги новий CX-5

Mazda вивела на дороги новий CX-5

Фотошпигунам вдалося сфотографувати закамуфльований прототип якогось кросовера Mazda.

У розпорядження видання Fast Lane Car потрапили знімки закамуфльованого кросовера Mazda, який був помічений недалеко від місцевої штаб-квартири марки. Фахівці вважають, що в об’єктиви камер потрапив тестовий екземпляр позашляховика CX-5 нового покоління, який може переїхати на заднеприводную платформу і отримати шестициліндрові двигуни.

Представники видання відзначають, що відчутних змін в дизайні кросовера мало. Можна виділити лише тонку решітку радіатора, допрацьовані бампери і капот, а також нову оптику. Не можна не відзначити, що прототип виглядає більш масивним в порівнянні з моделлю актуального покоління.

Найімовірніше, модель базується на абсолютно новій платформі під позначенням Large Architecture. Базовим приводом для моделі стане задній. Під капотом автомобіля будуть встановлюватися шестициліндрові двигуни, які компанія Mazda розробляє останні кілька років. У Fast Lane Car вважають, що найдоступніші модифікації позашляховика будуть оснащуватися чотирициліндровим бензиновим мотором об’ємом 2,5 літра.

Дебют Mazda CX-5 нового покоління має відбутися вже на початку 2022 року. На думку фахівців модель отримає назву CX-50, інші припускають, що це найменування отримає модифікація в кузові крос-купе.

Актуальний кросовер Mazda CX-5 пропонується в Україні від 29 000 доларів.