Kia Europe і Uber оголошують про партнерство в області електричного транспорту

Kia Europe і Uber оголошують про партнерство в області електричного транспорту

Kia Europe і Uber оголосили про початок партнерства в області засобів мобільності, що використовують електроенергію. В рамках нового партнерства Kia надасть для водіїв Uber спеціальні пропозиції на електричні кросовери e-Niro і e-Soul. Угода зміцнить позиції Kia, як провідного постачальника електромобілів для сегмента райд-хейлінга (вибір спільних поїздок пасажирів через інтернет).

Співпраця дозволить прискорити поширення на території Європи передових екологічно чистих електромобілів на акумуляторних батареях (battery electric vehicles, BEV). Використання таких транспортних засобів дозволити зробити міські вулиці тихіше, а повітря – чистіше.

Нові партнерські проекти в області мобільності складають частину стратегії розвитку Kia Plan S. Відповідно до цієї стратегії, до кінця 2030 року частка екологічно чистих моделей в структурі продажів Kia по всьому світу досягне 40%. У планах компанії до кінця десятиліття досягти щорічного плану продажів – 880 000 електромобілів і 1,6 мільйона екологічно чистих автомобілів.

Основна увага Kia приділить популяризації електромобілів на акумуляторних батареях – саме цей тип силових установок став ключовим елементом стратегії трансформації компанії Plan S. до 2026 року Kia поповнить свою лінійку глобальних моделей одинадцятьма новими BEV. Сім з цих моделей буде розроблений на новій, передовий платформі E-GMP (Electric-Global Modular Platform – Модульна платформа для глобальних моделей електромобілів). Серед нових моделей будуть легкові автомобілі, кросовери і мінівени різних сегментів. У всіх випадках будуть використовуватися найкращі в галузі технології, що забезпечують значний запас ходу і високу швидкість зарядки.

Uber – один з провідних провайдерів послуг мобільності на території Європи. Компанія має намір домогтися значного скорочення викидів вуглекислого газу по всьому своєму великому парку. До 2030 року планується досягти статусу платформи рішень мобільності з нульовим рівнем шкідливих викидів. Для реалізації такого плану Uber намір до 2025 року вивести 100 000 електромобілів на вулиці семи найбільших міст Європи – Амстердама, Берліна, Брюсселя, Лісабона, Лондона, Мадрида і Парижа.

Можливість особисто випробувати електромобіль

Для подальшого розвитку партнерства Kia і Uber розроблять спільні маркетингові та освітні кампанії. Вони будуть спрямовані на більш широку популяризацію BEV серед водіїв Uber. Kia також запропонує програму тест-драйвів, в ході яких водії зможуть особисто оцінити екологічно чисті електромобілі бренду.

Запас ходу Kia e-Niro з батареєю, що забезпечує запас енергії 64 кВт • ч, складає 454 км. При використанні зарядної станції постійного струму потужністю 100 кВт, зарядка літій-іонної полімерної батареї, яка встановлюється на цей електромобіль, до 80% займає всього 54 хвилини. Крім нульового рівня шкідливих викидів, e-Niro пропонує місткий, практичний інтер’єр і широкі мультимедіа-можливості.

«Партнерство з Uber стане новою важливою віхою в розвитку BEV і стійких рішень екологічно чистої мобільності в Європі, – прокоментував президент Kia Europe Чжон Он Чжон (Jeong Won-Jeong). – Цей проект дозволить зробити повітря чистим навіть в центрах міст з щільним рухом. До того ж, ці простори стануть набагато тихіше, зникне звук від автомобільних двигунів. Угода Kiaс Uber – значний крок вперед в реалізації подібних цілей. Ми з гордістю запропонуємо для проекту свої передові, високотехнологічні BEV. Причому починати готові вже прямо зараз – з електричних кросоверів e-Niro і e-Soul ».

Регіональний керуючий Uber по регіону Європа, Близький Схід і Африка Анабель Діаз (Anabel Diaz) прокоментувала: «Ми пишаємося можливістю працювати разом з Kia. Така співпраця вселяє впевненість, що європейські водії матимуть доступ до кращих у своїх класах електромобілів. Екологічно чиста мобільність – не просто наша мета, це необхідність нашого часу. Наше нове партнерство принципово важливо в прагненні прискорити перехід нашого сервісу до використання в Європі електромобілів вже до 2030 року ».

Kia і Uber планують подальше зміцнення цього стратегічного партнерства. Високотехнологічні BEV будуть запропоновані на ринках більш ніж двадцяти країн Європи.