Citroën представив пересувне відділення «Укрпошти» на базі фургона Berlingo

Citroën представив пересувне відділення «Укрпошти» на базі фургона Berlingo

Бренд Citroën презентував «Укрпошті» перші зразки пересувних відділень на базі фургонів Citroën Berlingo з кузовом L2 в версії Worker. Контракт розрахований на поставку 1 860 автомобілів, що є однією з найбільших угод на українському ринку.

Citroën Berlingo L2 Worker в модифікації пересувного поштового відділення оснащується 1.6-літровим турбодизелем потужністю 92 к.с. і 5-ступінчастою «механікою». Спеціальна версія Worker характеризується збільшеним кліренсом і 3-місцевим салоном Extenso, в оснащення також включена система Grip Control для поліпшення прохідності на дорогах з нестабільним покриттям.

Трансформований салон дозволяє облаштувати мобільний офіс прямо в кабіні, при цьому робоча зона відділена від вантажної перегородками. «Великий кузов гарантує перевезення великої кількості посилок, а збільшений кліренс і система Grip Control знадобляться для їзди по пересічній місцевості і сільських грунтових дорогах. Всі ці параметри в комплексі дозволяють пересувному відділенню виконувати свої функції в погану погоду і в важкодоступній місцевості», – йдеться в повідомленні Citroën.

Комплектація автомобілів включає активні і пасивні системи безпеки водія і пасажирів, систему кондиціонування салону, мультимедійну систему, електропідсилювач керма і сидіння підвищеного комфорту. Крім цього, машини оснащені системою GPS для відстеження руху за графіком.

Citroën уклав контракт з «Укрпоштою» на поставку 1860 автомобілів в березні цього року. Загальна вартість контракту склала 1.3 млрд гривень. За підготовку та виконання даного договору відповідає дилер Citroen.