З´явилися фото оновленого Haval H9

З´явилися фото оновленого Haval H9

Великий рамний джип Haval H9 незабаром отримає рестайлінгову версію. Фотографії такого автомобіля опинилися у розпорядженні китайських ЗМІ.
З’явилися фото оновленого Haval H9
У Китаї вже продається оновлений Haval H9 – незначна корекція дизайну екстер’єру моделі проводилася два роки тому. Однак на цьому один із брендів корпорації Great Wall вирішив не зупинятися і підготував ще один рестайлінг позашляховика. Фотографії новинки опубліковані на порталі Sohu.

Нові фари головного світла H9 отримав ще у минулому оновленні. Цього разу дизайнери Haval знову перемалювали передній бампер, змінили вставки з протитуманними фарами та придумали більшу решітку радіатора з більшою площею покриття хромом та вертикальними планками замість горизонтальних. При цьому якихось значних змін на кормі не помітно.

Позашляховик, як і раніше, буде доступний з семимісним салоном, повним приводом і бензиновим турбодвигуном об’ємом 2.0 л, який розвиває 224 к.с. та 385 Н·м. Мотор поєднується з 8-ступінчастим “автоматом” фірми ZF.

В Україні Haval H9 доступний у дорестайлінговій версії з бензиновим турбодвигуном об’ємом 2.0 л (245 л.с.) та 2.0-літровим турбодизелем (190 л.с.). Дизельна модифікація також оснащується 8-ступінчастою АКПП.