ВИГОДА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! KIA В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄ ТЕРМІН ДІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ЦІН НА ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ!

ВИГОДА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! KIA В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄ ТЕРМІН ДІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ЦІН НА ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ!

Офіційний дилер бренду Kia в Миколаєві, компанія «ФЛАГМАН АВТО», продовжує дію спеціальної пропозиції на моделі Sportage, Stonic та CEED. Вигода в залежності від моделі та комплектації сягає 1000 Євро.

Для того, щоб якомога більше людей змогли приєднатися до родини власників Kia, незважаючи на карантин та спричинені ним обмеження, офіційний дилер КІА “ФЛАГМАН АВТО” оголошує про продовження спеціальних цінових пропозицій на бестселери Sportage, Stonic та CEED до 30.04.2020 року.

KIA SPORTAGE

Нагадаємо, що Kia Sportage, один з найбільш популярних кросоверів в Україні протягом кількох останніх років, в рамках дії спеціальної пропозиції коштує від 15 990 Євро*, при цьому сума вигоди** складає 1000 Євро*. Йдеться про SUV 2020 року випуску у комплектації Classic (Класік) з бензиновим двигуном 1.6 та механічною 6-ступеневою коробкою передач.

KIA STONIC

Міський хетчбек Kia Stonic має жвавий характер, яскраву «зовнішність» та чудове оснащення. Якщо вам потрібен компактний кросовер, яким приємно та легко керувати у місті, зверніть увагу на Stonic 2020 р.в. у комплектації Business (Бізнес), адже саме на ці автомобілі діє вигода 800 Євро*, а ціни стартують від 16 400 Євро*.

 

KIA CEED

Хетчбек та універсал Kia CEED користуються популярністю у шанувальників автомобілів класу С через стильний виважений дизайн, чудове оснащення та збалансовану ціну. У рамках дії спеціальної пропозиції усі автомобілі сімейства CEED 2019 року виробництва стають доступнішими на суму 1000 Євро*. Так, ціни на хетчбек починаються з відмітки 17 400 Євро*, тоді як власником універсала CEED SW можна стати, сплативши від 15 100 Євро*.