VIDI представила оновлену «швидку» власного виробництва на базі Ford Transit

VIDI представила оновлену «швидку» власного виробництва на базі Ford Transit

Вчора відбулася презентація «Швидка»-2020: бачення та пропозиція VIDI», у ході якої якій вітчизняний виробник – компанія «ВіДі Юнікомерс» представила одразу два свої доробки:

  • модернізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Ford Transit тип «В»
  • автомобіль, що має слугувати передусім для доправлення медичних працівників до хворих, які потребують регулярного надання медичної допомоги за місцем проживання – медична автівка на базі Suzuki SX4.

Не дивно, що у поточному році виробник спецавтомобілів від VIDI зосередив свої зусилля саме на автомобілях підвищеної прохідності, адже, обидва з цих автомобілів, якщо того потребуватиме замовник, можуть бути поставлені на базі шасі з повним приводом.

«Ми хочемо продемонструвати суспільству та професійній громаді, що готові відповісти на виклики сьогодення, готові постачати спеціальні та спеціалізовані автомобілі з урахуванням того, що потреба до їх якості, до їх можливостей зростає з кожним днем» – відмітив у своєму вступному слові Глава Наглядової ради VIDI Віталій Джуринський.

Представник офіційного дистриб’ютора та імпортера Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» Андрій Костюк відзначив, що «Віннер Імпротс Україна» працює з VIDI вже 15 років. Він висловив впевненість у тому, що українські медики, як і раніше, будуть задоволені незмінною надійністю автомобілів Ford у якості базових шасі для виробництва «швидких» від «ВіДі Юнікомерс».

Представив виробник свої напрацювання і у частині автомобіля з іншим призначенням – доправити медичних працівників до хворих, які потребують постійного догляду на дому. Це медичний автомобіль на базі Suzuki SX4. Представляючи цей автомобіль, керівник підрозділу з корпоративних продажів Олег Луцюк відзначив, що ця автівка легко впорається зі своїм завданням в умовах помірного бездоріжжя та доріг у сільській місцевості за будь-якої погоди, адже її оснащено системою повного приводу, яка довела свою надійність роками експлуатації. І при усіх цих перевагах автомобіль має конкурентну ціну у порівнянні з повнопривідними аналогами.