Українська Mazda6 отримала потужний турбомотор. Скільки коштує?

Українська Mazda6 отримала потужний турбомотор. Скільки коштує?

Офіційний дистриб’ютор автомобілів марки Mazda повідомив про початок приймання замовлень на нову модифікацію седана Mazda6. Тепер в найдорожчих виконаннях автомобіль буде пропонуватися з шестиступеневим “автоматом” і 2,5-літровим турбомотором, що розвиває 231 кінську силу і 420 Нм крутного моменту.

Японці обіцяють, що з цим мотором седан зможе розганятися до 100 км/год за 7 секунд: це приблизно на секунду швидше, ніж «атмосферник» аналогічного об’єму, і на 3,5 секунди за базовий дволітровий мотор. З витратою палива ситуація дуже прогнозована. У комбінованому циклі Mazda6 з турбомотором буде споживати близько 7,7 л/100 км, в той час, як «атмосферний» 2,5-літровий агрегат повинен вкластися в 6,7 літра. Наскільки близькі паспортні дані до реальних цифр, ми зможемо вам розповісти вже скоро, адже вже через пару тижнів проведемо тест-драйв нової модифікації седана

А поки є сенс уважніше придивитися до ціни автомобіля. Початковим виконанням для нового агрегату стала комплектація Premium +, яку дилери оцінили в 1 079 500 гривень, а на вершині лінійки модифікацій розташовується версія TOP + за яку попросять від 1 126 700 гривень. У дорожчому виконанні використовується оббивка зі шкіри наппа, штучна замша на дверних картах, вставки з японського ясена та багато іншого.