ПРАГНУЧИ ДО НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ, МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО УМОВИ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ СПІВРОБІТНИКІВ

Ми надаємо:

1.Можливість кар’єрного росту

У нас розроблена зрозуміла схема просування кар’єрними сходами. Будь-який співробітник, який пройшов атестацію, має можливість піднятися вгору кар’єрними сходами, розпочавши свій шлях з позиції молодших спеціалістів або помічників. Кар’єрний компас дає можливість самостійно планувати своє професійне та кар’єрне зростання.

2.Можливість відвідування профільних заходів

Активне інвестування у майбутнє кожного співробітника, який виявляє бажання до розвитку – наше кредо. Ми пропонуємо унікальні можливості для розвитку та професійного зростання.

3.Система рекомендацій кандидатів

Спеціальні бонусні програми для співробітників, які рекомендують нам своїх друзів на гарячі вакансії. Ви не тільки допоможете близькій людині отримати гідну роботу, але й будете винагороджені за сприяння пошуку цінних кадрів.

4.Освітній центр “Кар’єра в АВТОМИР”

Ми маємо корпоративний навчальний заклад для підготовки молодих фахівців та професійного розвитку наших співробітників. Якщо Ви готові інтенсивно працювати у сильній та згуртованій команді, показувати результати з першого дня роботи, Вас надихають виклики та складні проекти, значить АВТОМИР – Ваша ідеальна компанія.

5.Офіційне працевлаштування

Усі наші співробітники працевлаштовані офіційно та мають гарантований соціальний пакет