АВТОМОБІЛЬ НА КОМІСІЮ У МИКОЛАЄВІ

Выгодное предложение для тех, кто хочет продать свой автомобиль с пробегом надежно и удобно по рыночной цене. Главное — УДОБНО и ВЫГОДНО!

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

 • Ви заощаджуєте свій час, тому що не витрачаєте його на пошук покупців, проведення переговорів та демонстрації автомобіля;
 • Ви забезпечуєте собі безпеку. Дилерські центри ДК «Автомир» беруть на себе всі ризики, пов’язані з продажем автомобіля: зміна попиту, падіння ціни, більший термін реалізації, обман зі сторони приватних покупців і т.д.;
 • Ви визначаєте вартість свого автомобіля самостійно спільно зі спеціалістами автосалонів.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ?

 • Отримати попередню оцінку вашого автомобіля з пробігом по телефону;
 • Приїхати в один із дилерських центрів «Автомир», де наші фахівці проведуть ретельний огляд автомобіля.
 • За результатами огляду та діагностики з вами буде погоджена остаточна ціна вашого автомобіля;
 • Ви отримаєте гроші за свій автомобіль відразу після його реалізації і можете скористатися ними для покупки нового автомобіля.

* Ви отримаєте гроші за свій автомобіль одразу після його реалізації і можете скористатися ними для покупки нового автомобіля.


  АВТОКОМІСІЙКА – АВТОЦЕНТР АВТОМИР

  Причини, з яких люди бажають продати свої автомобілі, можуть бути різними. Хтось продає машину у зв’язку з бажанням купити автомобіль краще або просто іншої моделі, у когось причина полягає у нестачі грошей, хтось має проблеми та несправності зі своїм транспортним засобом і тому бажає продати. Продаж авто в Миколаєві досить поширений. Якщо заглянути на сайти, призначені для продажу авто, можна побачити дуже велику кількість оголошень з нашого міста. Це дуже затребувана сфера, і багатьом миколаївцям потрібно купувати і продавати авто, в тому числі користуються попитом і вживаним авто. До вибору авто потрібно ставитися дуже серйозно, адже якщо трапиться так, що ви купите авто, а з ним виникнуть якісь серйозні проблеми, про які вам не повідомили, зворотний продаж не покриє суми, за яку ви його купили. До того ж є чимало недобросовісних продавців вживаних авто. Купуючи машини на інших сумнівних сайтах, не можна бути впевненим у продавці. Найбезпечніше це автокомісійка м. Миколаїв – автоцентр Автомир.


  ПРО «АВТОМИР»

  Компанія надає свої послуги у Херсоні та Миколаєві. Автопродаж у Автомирі проходить максимально безпечно для обох сторін. Чому вам варто вибрати саме цю компанію? Протягом більш ніж десяти років підприємство «Автомир» пропонує свої професійні послуги, а це вже дещо означає. Крім цього, слід виділити й інші переваги співпраці з нами:
  • надійність;
  • програма лояльності;
  • сертифікований сервіс;
  • знижки та інші бонуси;
  • вигідні умови.
  Що стосується програми лояльності, то у зв’язку з тим, що компанія має десять автосалонів, розташованих у Миколаєві, ви повинні знати, що, ставши клієнтом одного з салонів, ви отримуєте клієнтські вигідні умови в мережі СТО. Сервісні фірми надають гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх марок автомобілів. На СТО компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, а завдяки найновішому устаткуванню у вас є можливість провести максимально детальну діагностику свого автомобіля. Також компанія автопродаж «Автомир» є офіційним партнером багатьох фінансових установ, завдяки чому отримує товари за собівартістю. Продаж б/у авто в Миколаєві за допомогою компанії «Автомир» не вимагає зайвого часу і нервів у разі проблем після покупки, оскільки за рахунок страхування вам нададуть усі необхідні послуги. Передбачена також можливість купівлі автомобіля в кредит, завдяки чому продаж авто в Миколаєві здійснюється з першим внеском, що дорівнює або перевищує десять відсотків від вартості авто, та наступними виплатами протягом семи років, які розраховуються рівномірно, враховуючи вартість автомобіля.


  ДЕ КРАЩЕ ПРОДАВАТИ АВТО У МИКОЛАЄВІ?

  Таким чином, компанія «Автомир» надає всі необхідні послуги у Миколаєві та Херсоні. І тепер вам не доведеться щоразу вводити в пошук запити на кшталт «Продаж авто Миколаїв» або «Автопродаж Миколаїв», адже з компанією «Автомир» ви підберете максимально підходящий транспортний засіб. Природно, є багато інших компаній, призначених для продажу авто. Існує багато сайтів автопродаж з безкоштовною можливістю виставляти оголошення про продаж автомобілів. Але безпечніше та надійніше звертатися до досвідченої організації, яка займається такою діяльністю, як продаж авто у Миколаєві, вже не перший рік.

  Читати повністю