Скільки б ти не жив, все життя треба вчитися.
Сенека

Здобуття диплома про «вищу освіту» не означає, що людина перестає вчитися. У наш час технології розвиваються блискавично, інформація накопичується в лавиноподібних обсягах і перед нами стоїть завдання швидко засвоїти нові знання та вміння, щоб відповідати рівню висококваліфікованих працівників. З цією метою на базі групи компаній «АВТОМИР» створено унікальний інструмент для підвищення кваліфікації працівників сервісних центрів – це АВТОМИР КОЛЕДЖ.

Навчання в АВТОМИР КОЛЕДЖ  відрізняється від стандартних тренінгів підвищення кваліфікації, тим що тренінги – одноразовий захід, а коледж – це постійне навчання та поетапне підвищення рівня кваліфікації.

Навчальний процес веде технічний тренер, сертифікований багатьма автомобільними брендами, з більш ніж 40-річним досвідом роботи у сфері електроніки, досвідом роботи в Німеччині з обслуговування бронетанкової техніки, а також досвідом викладання понад 15 років.

Для учнів створені умови для практичного навчання. Навчальний клас оснащений досвідченими технічними зразками вузлів та агрегатів для вивчення принципів їхньої роботи на практиці.

Навчальна програма прописана окремо для механіків 1-го, 2-го та 3-го рівнів.

1-й рівень «базовий». Зі знаннями цього рівня – працівники сервісу допускаються до ремонту та встановлення складних агрегатів та вузлів під керівництвом слюсаря з ремонту автомобілів вищої кваліфікації.

2-й рівень «спеціаліст» – досконало володіє знаннями та практичними навичками базового рівня, а також знає все про принципи роботи бензинового та дизельного двигунів, поняття розвал-сходження тощо. До функцій фахівців середнього рівня кваліфікації входить виконання простих і середніх за складністю робіт. У роботі допускаються до ремонту та складання дизельних автомобілів, легкових автомобілів останніх моделей, вантажних пікапів тощо.

3-й рівень «експерт» – це найвищий рівень. Відрізняється високим ступенем складності виконуваних робіт. Володіє знаннями про конструктивні особливості автомобілів, складних агрегатів та вузлів.

Залежно від рівня кваліфікації відбувається диференційована оплата праці, що одна із мотиваційних моментів відвідування даних курсів. Чим вищий рівень кваліфікації – тим вища оплата праці.

Крім цього, результати навчання в Автомир-коледжі дають можливість брати участь у тренінгах національних та міжнародних рівнів, підвищувати свою кваліфікацію до рівня міжнародного зразка, а також мати перевагу на ринку праці.

Автомир коледж – дозволяє молодим фахівцям швидше перейти із розряду стажистів до професіоналів

Ми пишаємось нашою командою професіоналів, їх перемогами та досягненнями, які рухаються вперед із впевненістю!