АВТО PEUGEOT

Год выпуска: 2022
Объем двигателя: 1500
Тип коробки передач: Автомат
Цвет: Бежевый
Топливо: Бензин
Тип привода: Передний
ЦЕНА: 892 000 грн.
MG HS 1.5T 7DCT COM 2022
Год выпуска: 2022
Тип коробки передач: Автомат
Топливо: Электро
Тип привода: Задний
ЦЕНА: 1 750 000 грн.
MG 4 EV 51 kWh STD 2022
Год выпуска: 2022
Объем двигателя: 1500
Тип коробки передач: Механическая
Топливо: Бензин
Тип привода: Передний
ЦЕНА: 633 000 грн.
MG 5 1.5 MT COM 2022
Год выпуска: 2023
Объем двигателя: 2000
Тип коробки передач: Автомат
Топливо: Бензин
Тип привода: Полный
ЦЕНА: 1 145 900 грн.
Hyundai Tucson 2.0 MPi AT 4WD Dynamic 2023
Год выпуска: 2023
Объем двигателя: 1500
Тип коробки передач: Автомат
Топливо: Бензин
Тип привода: Передний
ЦЕНА: 1 187 949 грн.
Ford Kuga 1.5 EcoBoost AT Titanium 2023

ПРО АВТОСАЛОН

ПРИДБАТИ АВТОМОБІЛЬ PEUGEOT У МИКОЛАЇВ І ХЕРСОНІ – АВТОСАЛОН АВТОМИР

Компанія Peugeot здійснює свою діяльність у 160 країнах через 10 000 представництв по всьому світу. У 2013 році компанія Peugeot продала у світі 1 553 000 автомобілів, активно розширюючи свою присутність на великих ринках, що розвиваються, і впевнено дотримуючись стратегії розвитку в преміальному сегменті автомобільної промисловості. Найвищий рівень якості продукції та послуг, елегантний дизайн та увага до деталей, неймовірні відчуття за кермом – все це дарує неповторні емоції, які можна назвати одним словом – Peugeot. Продавши понад 60 мільйонів автомобілів за свою історію, бренд залишається вірним тим якостям, які забезпечили його успіх протягом славних 125 років на автомобільному ринку.

Представництво Peugeot в Україні розпочало свою діяльність у квітні 2010 року. З червня того ж року компанія є імпортером автомобілів та оригінальних запасних частин Peugeot в Україні. Бренд Peugeot в Україні представлений пасажирськими моделями: 301, 308, 508, 2008, 3008 SUV, 5008, а також вантажними та вантажопасажирськими моделями: Riffter, Expert, Traveller, Partner та Boxer.

Компанія ТД «Автомир Миколаїв» – офіційний дилерський центр PEUGEOT в Миколаєві та Миколаївській області.

Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Peugeot, їх гарантійне, постгарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів.

У салоні надано весь модельний ряд Peugeot, включаючи нові автомобілі. Також до структури компанії ТД «Автомир Миколаїв» входить сервісна станція технічного обслуговування, знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів 81/27.

Сервісні станції ТД «Автомир Миколаїв» оснащені сучасним технологічним обладнанням, всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів Peugeot на найвищому рівні.

Станція технічного обслуговування ТД «Автомир Миколаїв» гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, які пред’являє імпортер для автомобілів. На всі виконані роботи та встановлені запчастини надається гарантія.

Компанія ТД «Автомир Миколаїв» надає весь комплекс послуг, консультації з купівлі, вибору автомобіля, кредитування та страхування автомобіля, забезпечення гарантійного та постгарантійного обслуговування.

НОВИНИ PEUGEOT

КУПИТИ ПЕЖО В МИКОЛАЄВІ У ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА АВТОМИР

З 1992 року французька марка Peugeot працює в Україні. Творці представництва головним завданням ставили собі завдання розвинути і розширити дилерську мережу в усіх галузях, запровадити нові стандарти у напрямі реалізації продукції, післяпродажного обслуговування. Завдяки багаторічному досвіду зібралося достатньо досвіду для того, щоб виробляти комфортні, надійні автомобілі, які чудово підходять для доріг у нашій країні. Керівництво та співробітники не стоять на місці. Відбувається її постійне вдосконалення, з’являються нові напрацювання, які дозволять з упевненістю сказати, що вони бездоганно підходять для українських шляхів, тому сміливо можна купити Пежо в Миколаєві та інших містах. Офіційним дилерським центром Peugeot в Миколаєві є група компаній Автосвіт, основний вид діяльності якої – продаж нових авто Пежо в Херсоні та Миколаєві, здійснення гарантійного, післягарантійного та технічного обслуговування. Автосалон Peugeot Миколаїв представлений наявністю широкого модельного ряду продукції, ціна якої відповідає ринковим реаліям, сервісній станції технічного обслуговування. У Миколаєві та Херсоні є все необхідне технічне обладнання, всі роботи виконуються виключно професіоналами. Можна бути цілком впевненим у тому, що будь-які побажання клієнта будуть виконані на найвищому рівні. Якщо Ви хочете купити Пежо за доступною ціною, Ви звернулися за адресою! Персонал дилерського центру Peugeot Херсон – це професіонали, які прагнуть підвищення якості послуг, постійно розвиваються та вдосконалюються. Запити клієнтів постійно зростають. Залежно від цього виникає необхідність підвищувати свою конкурентоспроможність і формувати нові можливості для задоволення запитів. Сьогодні центр Peugeot Херсон знаходиться на провідних позиціях у продажах, їх гарантійному та постгарантійному обслуговуванні на всій території Миколаївської області та місті Херсоні.


КОРПОРАЦІЯ ПЕЖО (PEUGEOT) – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ І КОМФОРТУ!

«Peugeot» входить до найбільших корпорацій у світі. Її штаб-квартира розмістилася у Парижі. Представлені спеціальні мотоцикли, велосипеди та двигуни. З конвеєра підприємства виходять легкові, спортивні та гоночні машини. У всьому світі немає такої країни, в якій не чули б про марку Пежо, не хотіли б купити виріб цього бренду. Справа не лише у якісних авто. Секрет успіху криється в найбагатшій історії. Події за період існування відбулося чимало:
 • Переломним став рік 1810. Кузенамі Пежо Жан-Фредеріком та Жан-П’єром було прийнято рішення про перепрофілювання млина у місті Су-Краті. З’явилося промислове, не велике за своїми масштабами підприємство.
 • У компанії окрему роль зіграв 1889 рік. Виробництво набирало нових та нових оборотів, а позиції з роками лише зміцнювалися на світовому рівні.
 • На радість споживачів, з конвеєра зійшло перше авто марки «Пежо». Творіння на трьох колесах стало дітищем Армана Пежо. Співавтор твору – знаменитий фахівець у напрямку виготовлення парового двигуна Леон Серполлет.
 • 1890 в історії компанії Peugeot знаменується освоєнням двигуна внутрішнього згоряння.
 • З’явилися можливості для того, щоб перейти від бензинового двигуна до парового. Почали виходити чотириколісні машини, які оснащував бензиновий двигун.
 • У 1902-1909 компанія перестає використовувати кінську тягу. Виходять авто, у яких є кермо та кабіна. До початку Першої світової війни відбувалося постійне оновлення модельного ряду.
 • До 1913 «Пежо» належала половина всіх авто, які випускали у Франції. З початком Першої світової війни вироби почали змінюватися кардинально. Сміливо можна казати, що тепер це повноцінне підприємство, яке пропонувало купити якісну продукцію. Лютий 1938 характеризується випуском нової моделі. Під час Другої світової війни процес було припинено. Контроль за діяльністю виробництва взяла компанія Volkswagen.
 • У 1949 році стрімко почалося виробництво моделі 203. Презентація відбулася у жовтні у Парижі.
 • У 1952 році було випущено мільйонний екземпляр.
 • Інженери продовжують активно працювати, плануючи створити автомобіль майбутнього.
 • У 1974 відбулося об’єднання Пежо із сітроєном. Тепер вони стали єдиним концерном, який зайняв лідируючі позиції у напрямку створення броньованих транспортних засобів бренду.
 • Створюється Асоціація історії Пежо. Це було необхідно для того, щоб зберегти спадщину. Однією з її головних завдань було створення Музей «Пежо» у французькому місті. Тут планувалося уявити всі моделі, які зійшли з конвеєра за всю історію існування.
 • У 1990 році святкую столітній ювілей з того часу, як розпочалося виробництво знаменитого бренду. Цього року машини, які вийшли з конвеєра корпорації, знову стали переможцями таких масштабних і відомих на весь світ заходів, як ралі Париж-Дакар та 24-годинна гонка Ла-Манш.
 • З 1995 по 2005 рік були презентовані автомобілі, які стали втіленням універсальності, безпеки, новинками, визнаними унікальними та єдиними у світі у своєму роді, вартість яких є однією з найкращих у сегменті.

КОМПАНІЯ СЬОГОДНІ

Всесвітньо відома компанія Пежо сьогодні має кілька виставкових шоу-румів. Саме тут регулярно презентують новинки, пропонують купити сувеніри та аксесуари. Місця розташування виставкових залів: Париж та Берлін. Важливо відзначити, що зал у Німеччині значно більший, ніж французька. Проте, з однаковою періодичністю та масштабами там регулярно відбуваються презентаційні заходи, виставки. Тут представляють серійні машини та концепт-кари, які можна купити. У містах є кілька кафешок, об’єднаних однією тематикою. Для того, щоб успішно реалізовувати авто, щоб кожен бажаючий міг їх купити, відбулося формування великої дилерської мережі. Представництва є у 150 світових державах, представлено 2800 автосалонами по всій Європі. Зокрема, як уже було сказано, по всій Україні у містах Миколаєві та Херсоні.
Читати повністю