У Греції закупили партію бюджетних поліцейських авто – Citroen Ami

У Греції закупили партію бюджетних поліцейських авто – Citroen Ami

Муніципалітет Греції закупив партію повільних та бюджетних поліцейських авто. На службу заступить квартет сіті-карів Citroen Ami з 8-сильними електродвигунами: два електрокари патрулюватимуть вулиці, а ще два — берегову лінію. Максимальна швидкість новинки не перевищує 45 кілометрів на годину, запас ходу – лише 70 кілометрів. Для острова площею 27 квадратних кілометрів цього достатньо, а ціна Ami стартує від 6000 євро, що дуже радує.
Влада Греції оновила весь автопарк острова Халки за рахунок електрокарів Citroen – крім сіті-карів Ami, співробітники муніципалітету отримали два кросовери е-C4, мінівен E-SpaceTourer і фургон E-Jumpy. Таким чином держструктури повністю перейшли на електромобілі.

Переоснащення службового автотранспорту острова Халки відбувається у партнерстві з Citroen, але французька марка — не єдиний бренд, який підтримує владу Греції у прагненні «декарбонізувати» острови в Егейському морі. Наприклад, більший (близько 100 квадратних кілометрів) острів Астипалея втратить бензинові та дизельні машини до 2026 року, а тотальна електрифікація відбувається за підтримки концерну Volkswagen.

Континентальна Європа від транспорту на паливі найближчим часом навряд чи відмовиться, і правоохоронні органи — не виняток. У жовтні було оголошено, що поліція Франції закупила 26 середньомоторних спорткарів — потужні купе будуть використовуватися як перехоплювачі по всій країні.