Покупка – Суперрр від HAVAL до Китайського Нового Року

Покупка – Суперрр від HAVAL до Китайського Нового Року

Суперрр-Вигода

Це справді приголомшливо, адже такої вигоди з моменту запуску в Україні на нові смарт-кросовери HAVAL Н6 та JOLION ще не було! В період акції Ви маєте можливість придбати інтелектуальний кросовер HAVAL H6 третього покоління із вигодою 73892 грн.!* В той же час, компактний міський кросовер-трендсетер HAVAL JOLION, пропонується із вигодою 65 975 грн.!** Так, ми зараз так само подумали, а чи не зробити собі подарунок на Китайський Новий Рік?
Суперрр-Конфігурація

Погляньте детальніше на топові конфігурації нових смарт-кросоверів HAVAL – це справді TOP, а не лише назва комплектації!

Створені на новітній модульній платформі LEMON, обидві моделі застосовують функції автономного водіння рівня L2. Обидві моделі обладнані адаптивним інтелектуальним круїз-контролем, системою утримання в центрі смуги руху, інтелектуальним управління в поворотах, системою допомоги при русі в заторі, повністю автоматичним паркувальником, системою інформування про дорожні знаки, а також системою екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода або автомобіля попереду. І це ще далеко не весь перелік корисних опцій, які роблять керування автомобілем більш легким, безпечним та комфортним. Бажаєте також стати смарт-водієм? Тоді велком до клубу власників HAVAL!

 
Суперрр-вибір

А чи знаєте Ви, що вже більше 6,5 млн людей по всьому світу обрали HAVAL! В Китаї в сегменті SUV HAVAL H6 є №1 вже 8 рік поспіль. Цікаво, що автомобільний ринок Китаю є № 1 у світі за обсягом продажів, що перевищує 20 млн. автомобілів на рік. При цьому, на автомобільному ринку в КНР найбільш гостра конкуренція, адже практично всі світові автомобільні гравці розмістили у Піднебесній власні виробничі заводи. 

То ж чому б не скористатись новорічною нагодою та не здійснити супер-покупку? Зверніть увагу на те, що при купівлі автомобіля HAVAL Ви отримаєте гарантію від виробника 5 років або 100 000 км пробігу, а також 6 років гарантії на кузов!

З Китайським Новим Роком!

Деталі пропозиції уточнюйте у менеджерів в автосалонах HAVAL.

*В період акції Ви можете придбати автомобіль HAVAL H6 з акційного складу зі знижкою в розмірі 73892 грн. від діючої вартості автомобіля, яка встановлена на день придбання автомобіля. Вигода 73892 грн. вказана на модель HAVAL H6 2021 р.в. в комплектації TOP із 2.0 л. бензиновим двигуном, 7DCT та переднім приводом. Cклад акційних автомобілів обмежений. Деталі акції уточнюйте у менеджерів в автосалоні HAVAL. Акція діє з 1 по 28 лютого 2022 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. Перелік та контакти дилерських центрів HAVAL Ви знайдете за посиланням https://haval-ukraine.com/ua/dealers.html


**В період акції Ви можете придбати автомобіль HAVAL JOLION з акційного складу зі знижкою в розмірі 65975 грн. від діючої вартості автомобіля, яка встановлена на день придбання автомобіля. Вигода 65975 грн. вказана на модель HAVAL JOLION 2021 р.в. в комплектації TOP із 1,5 л. бензиновим двигуном, 7DCT та повним приводом. Cклад акційних автомобілів обмежений. Деталі акції уточнюйте у менеджерів в автосалоні HAVAL. Акція діє з 1 по 28 лютого 2022 року в офіційній дилерській мережі HAVAL.