ЗНИЖКИ ДО 3%* НА КУПІВЛЮ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ОНЛАЙН ТРИВАТИМУТЬ ДО КІНЦЯ ЛЮТОГО 2021 р.

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний імпортер та дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, продовжує вигідні умови на замовлення автомобілів бренду онлайн. Заповнюючи онлайн-форму на сайті та салону "", клієнт отримує знижку до 3%*. Умови пропозиції діють з 21 грудня 2020р. до 28 лютого 2021 року включно.

У зв'язку з пандемією, пов'язаною з Covid-19, ми подбали про те, щоб клієнти мінімізували контакти з іншими відвідувачами дилерських центрів. Тому з кінця грудня пропонуємо вибирати автомобілі модельного ряду Mitsubishi онлайн, а також скористатися вигідною знижкою розміром до 3%*.

Купуй Mitsubishi онлайн зі знижкою 5%*Перший крок - клієнт вибирає автомобіль онлайн. Для цього ми підготували інтерактивні 3600 огляди модельного ряду Mitsubishi і відео огляди з головними перевагами моделей, з якими можна ознайомитися у нас на сайті, не виходячи при цьому з дому.

 

Для тест драйву -  клієнт заповнює онлайн-форму https://mitsubishi-autograd.com.ua/ua/dlya-pokupateley/test-drive/ ,  і менеджер обраного клієнтом дилерського центру передзвонить, щоб домовитися про зручний конкретний час тестування автомобіля.

Для оформлення замовлення клієнта потрібно заповнити зручну онлайн-форму на сайті https://www.mitsubishi.nikolaev.ua/ua/discount-proposal/ . Менеджер зв'яжеться з клієнтом для дистанційного обговорення деталей і оформлення договору. Клієнт може залишатися вдома, і при цьому насолоджуватися приємною знижкою до 3%*. І приїде в салон вже у момент видачі його новенького автомобіля Mitsubishi.

 

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group