Запчастини та витратні матеріали на автомобілі KIA попередніх модельних років з вигодою до 92%!

В період з 21 травня по 31 серпня 2019 року у офіційого дилера Kia ФЛАГМАН АВТО встановлені спеціальні ціни на обмежений склад запчастин і витратних матеріалів, при цьому розмір вигоди на окремі позиції доходить до 92%.

Компанія "ФЛАГМАН АВТО" пропонує оригінальні запчастини та витратні матеріали на автомобілі Kia попередніх модельних років за спеціальними цінами з вигодою*, що сягає 92% на окремі позиції.

Спеціальна пропозиція поширюється на фірмові аксесуари, витратні матеріали, елементи внутрішнього облицювання інтер'єру і допоміжне обладнання, електрообладнання, елементи кузова, паливної системи, двигуна і трансмісії, системи кондиціонування, ходової частини та багато іншого. Вичерпний перелік акційних позицій доступний за посиланням.

 

Наявність запчастин, аксесуарів і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також сумісність з конкретною моделлю автомобіля Kia, уточнюйте у консультанта по сервісу за т. (0512) 454-044.

 

 

 

Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 21 травня 2019 року. Спеціальні умови придбання поширюються на обмежений склад запасних частин і витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 21.05.2019 до 31.08.2019. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «Фалькон-Авто» залишає за собою право змінювати умови спеціальної пропозиції.

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group