З комерційного Suzuki Jimny зробили мобільну кав´ярню

Японський автовиробник вирішив перетворити свій позашляховик Suzuki Jimny в комерційний автомобіль, щоб модель змогла втриматися на європейському ринку. Екологічні вимоги в сегменті LCV не такі суворі. Тепер же марка представила спецверсію свого авто.

Любителі кави і автомобілів радіють, бо Suzuki перетворила LCV Jimny в пересувну кав'ярню на колесах. Автомобіль, що отримав назву «Jimny Beans», буде використовуватися по всій Великобританії на заходах для ЗМІ та рекламних заходах різних підрозділів Suzuki.

Звичайний Jimny LCV позбувся заднього ряду крісел, а ось Jimny Beans йде ще далі, пропонуючи тільки одне сидіння для водія. Місце, що звільнилося віддали під 57-літровий резервуар для води з системою фільтрації 3М.

Під задньою секцією статі розмістився бак для зрідженого нафтового газу. Його установка зажадала впровадження особливої ​​вихлопної системи з бічним випускним патрубком. Кафе-бар Jimny Beans може працювати на газі або електриці і навіть підзаряджатися від мережі завдяки двом додатковим акумуляторів великої ємності 125 А / ч 12 В.

Сам кави готується за допомогою кавомашини виробництва Fracino з високими технічними характеристиками.

Блок був інтегрований в задню частину Jimny з виготовленої на замовлення робочою зоною з алюмінієвим верхом. Також в комплект входить компактний холодильник з висувним ящиком виробництва Waeco, а диспенсер для гарячої води дає можливість приготувати чай для тих, хто байдужий до кави.

Нагадаємо, Suzuki Jimny покинув ринок Великобританії в 2020 році через норм викидів, але на початку 2021 роки повернувся з Jimny LCV. Такий комерційний автомобіль оснащується літровим 101-сильним мотором. Публічний дебют Jimny Beans відбудеться на Міжнародній виставці човнів в Саутгемптоні з 10 по 20 вересня.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group