Встигни придбати Mitsubishi Pajero Sport

 

Mitsubishi Pajero Sport ULTIMATE можна придбати за 1 398 000 грн.

  • Адаптивний круїз-контроль з обмежувачем максимальної швидкості
  • Двері багажного відсіку з електроприводом (безконтактне відкриття та пам’ять висоти відкриття)
  • Камери кругового огляду 360?
  • Навігаційна система
  • Підігрів керма
  • Система запобігання фронтального зіткнення?

?

Коли мова заходить про Pajero Sport, відразу уявляєш піщані бархани або тотальне бездоріжжя. Цей позашляховик готовий до будь-яких викликів дороги, будь то глибока грязьова колія або засніжена дорога, завдяки знаменитій системі повного привода Super Select 4WD-II, можливості вибору режиму руху OFF ROAD MODE і наявності блокування заднього диференціала. Оновлена версія Pajero Sport оснащена  провідними системами активної безпеки, які підсилюють надійність цього потужного позашляховика.

 

Відчуйте задоволення від будь-яких поїздок разом із Pajero Sport. Він створений, щоб долати перешкоди та не витрачати час на довгий пошук об'їзних маршрутів. При цьому водій та пасажири з легкістю подолають складну дорогу, оскільки зручні шкіряні сидіння, простір, призначений для кожного члена екіпажу, та висока посадка подарують відчуття високого комфорту, статусності, а найголовніше — захисту.

 

До речі, в Миколаєві цей позашляховик можна придбати у офіційного дилера ТОВ «ТД «Автосвіт Миколаїв»,за адресою: вул. Космонавтів, 81/27. За детальною інформацією звертайтеся за номером (0512) 76-56-46.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group