Великий седан Kia K9 впізнає власника за відбитком пальця.

Kia представила в Південній Кореї оновлену версію флагманського седана K9 (він же K900). Змін чимало, проте одна з, мабуть, найбільш цікавих - функція ідентифікації користувача по відбитку пальця.

Пізнавши водія по відбитку, бортова система Kia K9 задіє раніше збережені налаштування крісла, дзеркал, клімат-контролю і музики. Крім цього за рахунок біометричної ідентифікації можна підтверджувати платежі при покупці платного контенту.

Ергономіка салону при оновленні седана практично не змінилася, хоча діагональ екрану медіасистеми зросла з 12,3 до 14,5 дюйма. Мультимедійний комплекс тепер може отримувати оновлення програмного забезпечення «по повітрю», а управління деякими функціями продубльовано на смартфон. Наприклад, через додаток можна підключитися до системи камер кругового огляду і перевірити обстановку навколо, віддалено запустити двигун, визначити місце розташування автомобіля.

Зовні нововведення більш помітні. Рестайлінговий Kia K9 отримав більш вузькі фари, розширену радіаторну решітку, інший бампер і колісні диски, а також новий логотип компанії. Задні ліхтарі поєднала світлодіодна смуга на всю ширину кришки багажника, через яку майданчик кріплення номерного знака змістився на бампер. На седан також стали встановлювати більш товсті скла, що має позитивно позначитися на акустичному комфорті.

На Kia K9 в специфікації для корейського ринку за замовчуванням встановлюється система допомоги при водінні другого рівня автономності за класифікацією SAE. Вона являє собою адаптивний круїз-контроль з системою контролю і утримання в смузі, а також зчитуванням дорожніх знаків.

Крім цього електронний комплекс аналізує за допомогою радарів і камер інтенсивність трафіку попереду і підлаштовує з урахуванням цих даних режим руху. За словами розробників, тим самим поїздки стають більш безпечними, а ще трохи знижується витрата палива.

Гамма двигунів не змінилася. K9 представлений з атмосферним мотором 3.8 GDI (315 к.с.) і турбомотором 3.3 T-GDI (370 к.с.), які поєднуються з 8-ступінчастим "автоматом". Доступні задньопривідні і повноприводні модифікації, в тому числі з електронноуправляемий амортизаторами, жорсткість яких змінюється електронікою на підставі результатів сканування дороги перед машиною.

Вартість оновленого Kia K9 в Південній Кореї - від 51 тис. Доларів США.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group