В Україну їде новий кросовер Haval Dargo майже за мільйон гривень

Ми приймаємо замовлення на новий Haval Dargo. Кросовер доступний з 2.0-літровим турбодвигуном та повним приводом, а цінник стартує з 960 тис. гривень.

Haval Dargo дебютував у себе на батьківщині в Китаї влітку 2020 під назвою DaGou. Кросовер побудований на тій самій платформі L.E.M.O.N., що і паркетник Haval Jolion. А за розмірами мітить в один клас із такими автомобілями як Mitsubishi Outlander та Nissan X-Trail, його довжина – 4620 мм.

В Україні Dargo запропонований з бензиновим турбодвигуном об'ємом 2.0 л (192 л.с., 320 Нм). Мотор поєднується з 7-ступінчастим "роботом" з подвійним зчепленням та системою повного приводу. Є навіть блокування заднього диференціалу, а також спеціальні їздові режими під рух за різними покриттями: пісок, бруд, гравій, вибоїни тощо.

Haval DargoСпереди у Dargo стойки МакФерсон, а сзади — многорыжчажка. Заявленный клиренс 200 мм.

Haval DargoСпереду у Dargo стійки МакФерсон, а ззаду - багаторижчажка. Заявлений кліренс 200 мм.
Комплектацій дві: High за 960 596 гривень та Top, за яку просять 1 008 098 гривень. У базове оснащення включені 4 подушки безпеки та дві бічні «шторки», широкий набір електронних систем безпеки, Full LED-оптика, доступ без ключа та запуск з кнопки, цифрова «приладка», 12.3-дюймовий тасчкрін медіасистеми, двозонний клімат-контроль та навіть проекції на лобове скло.

Салон Haval DargoМедіасистема підтримує Android Auto та CarPlay. До списку базового обладнання включено камери кругового огляду.
У максимальній комплектації додатково передбачений панорамний дах, розетка на 220 В, вентиляція сидінь, моніторинг мертвих зон, система автогальмування при поперечному русі ззаду, «атмосферне» підсвічування салону, іонізатор повітря та інше обладнання.

За попередньою інформацією, поставки Haval Dargo почнуться в березні.

 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group