Транспорт юних Дарт Вейдеров

Представлений новий варіант Hyundai Staria - шкільний мікроавтобус на основі мінівена Staria.

Hyundai Staria Kinder, судячи з назви моделі, є шкільним автобусом, заснованим на Staria Load, вантажної версії пасажирського автобуса Staria, розрахованого на одинадцять місць. Йдеться про службовий автомобіль Hyundai, який сконструйований для доставки дітей з пункту А в пункт Б в Південній Кореї.

Staria Kinder може вмістити від 11 до 15 школярів. Hyundai враховує обмежений розмір основних пасажирів Staria Kinder і дає кожному сидіння регульовані по висоті ремені. Hyundai також комплектує шкільний автобус Staria майже всіма системами безпеки, які можна надати в автобусі, включаючи систему запобігання зіткнень Fordward, систему запобігання виїзду зі смуги руху, систему утримання смуги руху і систему запобігання перехресного зіткнення ззаду.

Мікроавтобус в стандартній комплектації включає подвійний набір сигнальних ламп на даху, а також складаний застережливий інших учасників руху знак про наявність цінного вантажу при вході і виході пасажирів. У всіх випадках Staria Kinder Load має під капотом 3.5 V6, який, крім бензину, може споживати скраплений газ. 11-місцева Staria Kinder варто в Південній Кореї 25 150 євро. За варіант на 15 місць Hyundai просить 27 050 євро.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group