STELLANTIS УКРАЇНА НОМІНУЄ 8 НОВИНОК НА ТИТУЛ АВТО ЛІДЕР 2022

• Усі автомобілі розділені на 11 категорій, у яких визначаються найкращі, плюс передбачено один загальний залік для визначення абсолютного Авто Лідера.
• Підтримати улюблений автомобіль Citroen може кожен охочий за допомогою свого голосу на сайті національної автомобільної премії Авто Лідер.


Скільки людей стільки й думок. Це правило однаково стосується всіх сторін життя, включаючи і вибір автомобілів. Водночас різні автомобільні конкурси, нагороди, премії дозволяють визначити найкращі автомобілі. Наприклад - національна автомобільна премія Авто Лідер, в якій від Stellantis беруть участь відразу вісім автомобілів різних брендів: PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles. І кожен із них по-своєму цікавий, унікальний, неповторний.

CITROЁN: доступна ціна, яскравий дизайн
Для CITROЁN визначальною якістю є комфорт. Причому у максимально широкому значенні цього слова – починаючи від енергоємної підвіски, продовжуючи зручним та продуманим салоном, закінчуючи комфортом від простоти експлуатації.
Наприклад, новий CITROЁN C4 поєднав у собі риси не тільки якості традиційного хетчбека, але також кросовера - збільшений кліренс в 180 мм дозволяє легко долати дорожні негаразди, а захисні накладки по периметру кузова убережуть автомобіль від дрібних пошкоджень на міській парковці або бездоріжжя. Плюс додайте до цього оригінальний дизайн обтічного кузова, простір для задніх пасажирів та сучасні технології. На роль ідеального автомобіля для молодої сім'ї також претендує і оновлений кросовер CITROЁN C3 Aircross: кардинально нова передня частина підкреслює його характер «підкорювача стихій», розширені варіанти індивідуалізації салону дозволяють створити максимально оригінальний варіант під себе, а високий кузов гарантує чудове відчуття простору всередині.

OPEL: кросовери для різних покупців
Бренд OPEL наголошує на традиційних цінностях: прагматичність німецького бренду, відмінна практичність, сучасні системи безпеки. Але тепер цей перелік можна сміливо додати також яскравий і емоційний дизайн.
Кросовер OPEL Mokka нового покоління став носієм і нового стилю: передня частина OPEL Vizor з єдиною суцільною глянсовою вставкою, концепція салону OPEL Pure Panel з кількома великими кольоровими РК-дисплеями. Крім того, новинка відрізняється драйверським характером, наявністю потужних моторів у парі з передовою 8-ступінчастою АКПП, інноваційними адаптивними фарами Matrix LED, адаптивним круїз-контролем, системою утримання в смузі руху, пр. Також від Бренда представлений оновлений кросовер OPEL Crossland, який стане ідеальним вибором для прагматиків: достатня потужність, оснащення, простір салону за максимально привабливою ціною. Новинка зберегла у собі всі переваги попередньої моделі, але додала до них ще більше технологій та комфорту.

DS Automobiles: коли розкіш зустрічається з інноваціями
Президентський Бренд DS Automobiles заслужено ставиться до еліти автомобільного світу та справжнього «преміум»-класу: ексклюзивні оздоблювальні матеріали, унікальний дизайн – ідеальне втілення стилю «Французька розкіш» у автомобілях. Але справжній «преміум» також має бути носієм найпередовіших технологій.
І найкращим прикладом є гібридний кросовер DS 7 Crossback E-Tense, що підзаряджається: розгін 0-100 км/год за 5,9 секунди, можливість поїздок до 58 км тільки на електроприводі завдяки електромоторам і тяговому акумулятору, висока потужність і реалізація повного приводу. Крім того, DS 7 Crossback може похвалитися й іншими унікальними технічними рішеннями – наприклад адаптивна підвіска DS Active Scan Suspension, система нічного бачення DS Night Vision, преміальна HiFi-аудіосистема FOCAL ELECTRA.

Який із цих претендентів є вашим Авто Лідером? Бажаєте його підтримати та визначати найкращі автомобілі в Україні? Тоді заходьте на сайт національно автомобільної премії Авто Лідер і беріть участь у голосуванні: визначення кращого автомобіля у своєму класі (11 номінацій) та визначення кращого автомобіля в абсолюті.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group