П´ятидверний Suzuki Jimny від студентів

Автомобіль за назвою Jimny Kimun Kamui підготували студенти автомобільного коледжу Nihon Automotive Technology School. Тюнінг-проект презентували на виставці Tokyo Auto Salon 2022.

Ми вже розповідали про п'ятидверне Suzuki Jimny наприкінці грудня, але тоді позашляховик ще не був зібраний. Викладач кафедри кастомізації автомобілів Юя Аріта (Yuya Arita) віддав свій власний Jimny Sierra 2019 року випуску під студентський проект перетворення спочатку тридверного автомобіля на п'ятидверний.Учні розрізали кузов і раму, та був вварили у яких проставки. Також було виготовлено та встановлено оригінальні задні двері, зміщено назад кріплення задніх сидінь, змінено місце розташування лючка бензобака.

В результаті виконаних модифікацій довжина позашляховика збільшилася на 400 мм – до 3950 мм. Крім цього змінена підвіска, кліренс збільшений на 152 мм, встановлені 17-дюймові диски Black Rhino Riot із бедлоками та «зубасті» шини Toyo Open Country A/T. Зовні з'явився каркас безпеки, експедиційний багажник на даху з наметом, лебідка, додаткове LED-освітлення. Нарешті, 1.5-літровий бензиновий двигун доповнили турбонагнітач GReddy і «перепрошили», завдяки чому віддача зросла зі стокових 102 к.с. та 130 Н·м до 124 л.с. та 179 Н·м.

Автомобіль створено в єдиному екземплярі, і власник поки що не збирається продавати його.

 

 

 

 

 

 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group