Оновлений Proceed вивели на дороги.

Схоже, компанія KIA вирішила оновити своє сімейство CEED в середині циклу. Першим на тестах був помічений прототип оновленого Proceed, який повинен отримати новітні технології, високу безпеку і дизайн, можливо, натхненні останнім напрямком KIA.

Нещодавно в Мережу просочилися фотографії рестайлінгу KIA Forte / K3, автомобіля, який, не дивлячись на те, що він не явно пов'язаний з модельним рядом Ceed. За фото ми можемо сказати, що KIA добре попрацювала над рестайлінгом моделі і подібного можна очікувати для сімейства Ceed в Європі. Оскільки це найперші шпигунські знімки фейслифтинга Forte складно відзначити зміни, які будуть внесені, але, як і в випадку з фейсліфтингом i30, ми можемо очікувати появи нових двигунів, таких як 1.5 T-GDi, новий CVVD 1.6 Turbo і більш потужної версії GT.

Очікується, що KIA також додасть свою інноваційну трансмісію IMT, інтелектуальну механічну коробку передач з «зчепленням по дротах», яка вже має два варіанти: один з педаллю зчеплення, а інший - без неї.

Досить складно побачити, що ховається за важким камуфляжем, але зміни торкнуться не більше, ніж поновлення переднього і заднього бампера, решітки радіатора, яка, схоже, також має інший дизайн. Передні фари і задні ліхтарі також змінять свою графіку. Forte повинен отримати новий пакет безпеки, а також нову мультимедіа з монітором від 8 дюймів до 10,25 дюймів і цифрову панель приладів.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group