Новий Opel Mokka здивував на лосиному тесті

Наші колеги з іспанського ресурсу km77.com, відомі своїми незалежними лосиними тестами легкових автомобілів, випустили свіжу серію випробувань, на яких перевірили керованість нового покоління Opel Mokka. Що цікаво, франко-німецький кросовер практично зміг «взяти» заповітну позначку в 77 км/год. і обійшов в цьому плані деяких дорожчих паркетників.

При проходженні тесту на 78 км/год водій збив тільки один конус, через що дана спроба не була зарахована. Кращою швидкістю, на якій паркетник зміг «чисто» виконати перестановку, виявилися 76 км/год. У цьому плані «Мокка» обійшла новий Hyundai Tucson, який почав збивати конуси після 71 км/год. і Peugeot 3008, що пройшов випробування на 73 км/год.

Актуальне покоління Opel Mokka було представлене минулої осені. Після зміни генерацій модель перевели на модульну платформу CMP, що автоматично поріднило його з Peugeot 2008 та іншими французькими моделями. Нова архітектура сприятливо позначилася на масі автомобіля та на його їздових якостях.

В нашій країні «Мокку» почали продавати зовсім нещодавно: кросовер пропонують з єдиним 1,2-літровим агрегатом, що розвиває 100 або 130 кінських сил. Комплектація поки теж тільки одна, так що ціна безпосередньо залежить від мотора. 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group