НАЙВИГІДНІША ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ PEUGEOT

Власники автомобілів PEUGEOT віком від 3 років можуть вигідно замінити моторну оливу на авторизованому сервісі.

Дія акції поширюється на автомобілі віком від 3 років з бензиновими і дизельними двигунами. Спеціальна пропозиція по заміні моторної оливи діє до 1 вересня 2021 року на всіх авторизованих сервісних станціях  PEUGEOT.

Операція по заміні оливи проводиться з використанням продуктів EUROREPAR, які відповідають вимогам концерну Stellantis.

Акційна вартість заміни оливи включає все необхідне: вартість моторної оливи, масляного фільтра, а також оплату робіт по заміні.

Ціна на заміну оливи регламентована (в залежності від типу оливи і об'єму двигуна) від 1 100 грн. 

 

 

Нагадаємо, що своєчасна заміна моторної оливи і масляного фільтра є основою для надійної роботи двигуна на довгі роки. Моторна олива дозволяє захистити деталі двигуна від зносу, а якісний масляний фільтр підтримує необхідну чистоту оливи. В результаті при регулярній заміні моторної оливи і фільтра двигун буде служити довше.

Для тих автомобілів, на які не поширюються умови акції, діє програма «ТО за фіксованою ціною», яка передбачає фіксовану ціну за стандартні операції техобслуговування автомобіля незалежно від обраного дилера в рамках одного регіону.

 

Детальна інформація про умови акції та запис на сервіс - у офіційного дилера PEUGEOT у Миколаєві ТОВ «ТД «Автосвіт Миколаїв», вул. Космонавтів 81/27, тел.: (0512) 701-702.

Другие Акции

Разработка и поддержка ADS group