На європейський ринок виходить Mazda Yaris

Mazda 2 Hybrid пропонується в Європі в єдиній версії, яка має 3-циліндровий атмосферний двигун 1.5 (92 к.с.), електромеханічний варіатор, а також 80-сильний електродвигун.

Представлений ще в грудні 2021 хетчбек Mazda 2 Hybrid вже можна придбати в Європі. До «справжньої» п'ятидверки Mazda 2 ця модель не має жодного відношення, оскільки це лише різновид моделі Toyota Yaris з шильдиками Mazda. Причому бейдж-інжинірингу зазнала лише гібридна версія Yaris, хоча у нього є і чисто бензинові варіанти.

У такий спосіб компанія Mazda розширила небагату європейську гаму електрифікованих моделей, щоб зменшити середній показник шкідливих викидів. Таким же шляхом раніше пішла марка Suzuki, яка вивела на європейський ринок два гібридні автомобілі: універсал Swace (він же Toyota Corolla) і кросовер Across (він же Toyota RAV4). Нова версія Mazda 2 Hybrid також призначена лише для Європи.

Так, Mazda 2 Hybrid запропонована європейським клієнтам в єдиній версії, яка має трициліндровий атмосферний агрегат 1.5 (92 л.с.), електромеханічний варіатор та 80-сильний електромотор, максимальна потужність гібридної версії – 116 л.с. Такий автомобіль може розігнатися до першої «сотні» за 9,7 секунд, середня витрата палива - 3,8-4,0 літра на 100 км шляху. На вибір є 3 комплектації та кілька опціональних пакетів.

Цікавою є цінова політика щодо новинки. Наприклад, у Франції така модель Mazda коштує від 21 тис. 500 євро, тоді як аналогічна гібридна Toyota Yaris оцінюється щонайменше у 22 тис. 450 євро. У Великій Британії вигода менша, але теж є: 20 тис. 300 фунтів стерлінгів за Mazda проти 20 тис. 820 фунтів стерлінгів за Toyota.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group