Мазди CX-5 більше не буде...

Зміна поколінь найпопулярнішого кросовера Mazda все ближче і ближче. Починає з'являтися нова інформація. Зараз представник виробника розповів про плани на нову платформу і про перехід бренду в більш преміальний сегмент.

Буквально кілька днів тому ми писали про нову платформу Mazda з поздовжнім рядним 6-циліндровим двигуном, за допомогою якої виробник намагається стати більш преміальним. Той матеріал був заснований на основі інтерв'ю з керуючим директором Mazda Australia. З точки зору механіки він мав рацію, проте він не був викорис або не сказав про те, як нові моделі будуть позиціонуватися.

Тепер представники Mazda розповіли журналістам з Car And Driver трохи більше про майбутнє найпопулярнішої моделі бренду. Рядний 6-циліндровий двигун незмінно присутня в лінійці двигунів BMW, Mercedes-Benz теж відмовився від V6 на користь рядної «шістки». Mazda вирішила виділитися серед інших японських виробників і зробити ще більшу ставку на спортивну керованість і емоції від керування. І можливо заробити трохи більше, адже ринок автомобілів з самого початку задньопривідної архітектурою не так перенасичений пропозиціями. Тому Mazda6 наступного покоління також непогано впишеться в цю стратегію. Поточне покоління «шістки» в США вже зняли з виробництва.

Що стосується кросоверів, які на сьогодні заробляють «Мазді» найбільше грошей, то їх чекають ще й іміджеві зміни. Для того щоб захистити нові 6-циліндрові моделі від колишніх з поперечно розташованої «четвіркою», в Mazda вирішили змінити їм імена. У США вже зареєстровані товарні знаки CX-50, CX-70 і CX-90. Можливо маркетологів японського виробника надихнули їх колеги з KIA, які не так давно «провернули» трансформацію популярного седана Optima в K5.

У мережі не так давно опублікували відео з прототипом нового кросовера Mazda. Його справедливо прийняли за новий CX-5, адже він дійсно очен схожий. Тепер ми знаємо, що на відео новий CX-50.

Найближчі місяці можуть бути багаті на новини про CX-50 і інших моделях. За деякими чутками CX-50 можуть показати на автосалоні в Лос-Анджелесі вже в листопаді цього року, а в продаж він надійде ймовірно як модель 2023 року. Ціни на поточне покоління Mazda CX-5 в США стартують приблизно з 26 500 доларів, очікується, що більш преміальна CX-50 буде коштувати не кілька тисяч дорожче. Не виключено і, що Mazda на деякий час збереже актуальний CX-5 навіть після старту продажів нового CX-50. Компанія вже надходила схожим чином з моделями CX-3 і CX-30.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group