Mazda оголосила про створення нових моделей із рядними «шістками»

Mazda офіційно підтвердила, що випустить великі моделі на новій платформі Large Architecture, а також зробить рядні 6-циліндрові мотори. За такої концепції японська марка може кинути виклик відомим європейським брендам.

 

Mazda готується до змін, які будуть полягати у створенні нових двигунів і  розширенні модельної лінійки за рахунок випуску більших за існуючі автомобілів.

Згідно зі звітом для інвесторів, на який звернуло увагу видання Jalopnik, в лінійці Mazda з'являться рядні 6-циліндрові двигуни: бензиновий Skyactiv-X і дизельний Skyactiv-D. Це означає, що японська марка буде використовувати рядні «шістки» 

З інших анонсованих новинок - розвиток фірмового дизайну Kodo, нові м'які гібридна система, електрична платформа і поки невідома Large Architecture з підтримкою різних типів гібридних моторів, повним приводом i-Activ і поздовжнім розташуванням двигуна.

Все це - складові лінійки нового покоління, до якої Mazda відносить машини, заплановані до дебюту з 2020 по 2025 рік. Очікується, що першою новинкою стане нова Mazda 5 на задньопривідній платформі з рядною «шісткою», а дизайн моделі виконають в стилі концепт-кара Vision Coupe, представленого на цих знімках.

 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group