Mazda готує свій перший електромобіль

 

 

У найближчі роки бренд Mazda випустить кілька нових автомобілів і силових установок, щоб забезпечити відповідність більш жорстким екологічним нормам щодо викидів CO2 в Європі.

Виконавців директор Mazda Акіро Марумото підтвердив, що вже в наступному 2020 році компанія представить свій перший повністю електричний автомобіль, а з 2021 по 2022 роки виведе на ринок різні гібридні моделі.

Детальна інформація про майбутній електромобіль Mazda залишається обмеженою, але це буде автономна модель, розроблена окремо від існуючої лінійки Mazda з двигунами внутрішнього згоряння. Крім того, в автомобілі буде використана власна технологія електричної силової установки.

Тим часом Mazda працює над м’якими гібридними версіями свого майбутнього новітнього ДВЗ Skyactiv-X, а також була проведена робота по підвищенню ефективності дизельних двигунів, які використовуються на таких моделях як Mazda 6 і CX-5. На думку Марумото, дизельний мотор в поєднанні з електричним є найбільш ефективним для позашляховиків і великих седанів.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group