Лінійка комерційних автомобілів PEUGEOT

 

Максимальна впевненість в якості: компанія Астра вибрала для покупки всю лінійку комерційних автомобілів PEUGEOT

 

 

Аграрно-сервісна компанія Астра зупинила свій вибір на комерційних автомобілях PEUGEOT: клієнт придбав моделі Partner, Expert, Boxer - фактично це вся лінійка комерційних автомобілі Бренду. Таким чином, можна говорити про повну довіру покупця до автомобілів PEUGEOT і впевненості в тому, що це надійна, витривала, якісна техніка.

Бренд PEUGEOT поспішає поділитися хорошими новинами: на початку липня ще одному корпоративному замовнику була передана партія з 23 комерційних автомобілів. покупцем виступила компанія Астра – один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні.

Можна не сумніватися, що співробітники компанії Астра знають, наскільки важлива оперативність доставки необхідного обладнання або запчастин. А значить - критично важлива надійність і витривалість робочих автомобілів. Тим більше радує факт, що замовник вибрав саме автомобілі PEUGEOT для поновлення власного автопарку. 

 

 

Слід зазначити, що всі автомобілі PEUGEOT можна придбати в кредит або лізинг на вигідних умовах програми PEUGEOT FINANCE. Для швидкого вибору і покупки автомобіля доступна послуга вибору автомобіля зі складу, а всі процедури по покупці можна провести в онлайн режимі. Крім того, автомобілі PEUGEOT - це вигідно не тільки при первинній покупці, але і при подальшій експлуатації: тривала гарантія і збільшені міжсервісний інтервали обслуговування, попередньо прорахована вартість ТО (для всіх дилерів в рамках одного регіону), служба допомоги в дорозі PEUGEOT Assistance.

 

 

Детальна інформація про всі автомобілі - у офіційного дилера PEUGEOT у Миколаєві ТОВ «ТД «Автосвіт Миколаїв», вул. Космонавтів 81/27, тел.: (0512) 701 - 702.

 

 

 

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group