Кросовер Citroen C5 Aircross отримав нове «обличчя»

Citroen представив оновлений кросовер C5 Aircross. Істотних технічних змін французи не передбачили, а ось у дизайні нововведення помітні.


Завдяки фейсліфтингу спереду оновлений Citroen C5 Aircross виглядає ширшим за колишній. Насамперед змінилася конфігурація бампера та світлотехніки: замість «двоярусних» фар та ходових вогнів встановлені нерозділені блоки з подвійними смугами ДХО на кожну зі сторін. При цьому вони візуально пов'язані з великою емблемою уривчастими лініями світлодіодів.


Форма корпусів задніх ліхтарів залишилася колишньою, але при цьому вони стали фактурнішими і отримали новий малюнок. А замість яскравих контрастних вставок кросовер тепер прикрашає декор у «стриманих» тонах. Завершують зовнішні зміни нові 18-дюймові колеса та глянсові чорні корпуси бічних дзеркал, доповнені чорними матовими рейлінгами на даху.


Усередині змінилася центральна консоль та надбудова тунелю. Дисплей медіасистеми тепер розміщений над центральними дефлекторами вентиляції, які не тільки зрушили вниз, але й змінили форму. Крім цього C5 Aircross отримав мініатюрний важіль управління трансмісією під назвою e-Toggle, а місце, що вивільнилося від звичного селектора АКПП, було використане під бокс для «дрібнички» і додатковий USB.

 
У дорожчій комплектації кросовера почнуть встановлювати нові сидіння з підігрівом і масажем, з додатковими 15 мм. наповнювача для підвищення комфорту. Нарешті, переглянуті комбінації оздоблювальних матеріалів та кольорів. Опціонально будуть доступні елементи з алькантари та перфорованої шкіри.


Двигуни та трансмісії в Європі не зміняться. Привід виключно передній, турбодизель 1.5 на 131 к. с. поєднується з 6-ступінчастою "механікою" або 8-ступінчастим "автоматом", бензинова "турботрійка" 1.2 потужністю 131 к.с. - тільки з "автоматом". Ще є гібрид, що заряджається, який може проїжджати від батареї до 55 км.

  

Додамо, що в Україні гама двигунів трохи відрізняється - дорестайлінгові автомобілі 2022 модельного року можна замовити з бензиновим мотором 1.6 (165 к.с.) у парі з 6-ступінчастою АКПП, дизельним 1.5 (130 к.с.) разом з 8-ступінчастим "автоматом" та 2.0-літровим турбодизилем, який також працює в парі з 8-ступінчастою АКПП.

Оновлений Citroen С5 Aircross надійде у продаж у Європі на початку літа.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group