KIA запустила тестову збірку нового Sportage.

Оновлений кросовер KIA Sportage Ace (нова приставка перекладається з англійської як «козир» або «туз) дебютував в автосалоні в Гуанчжоу.

Новий дизайн практично змінив авто до невпізнання. KIA в тестовому режимі поставила на конвеєр оновлений Sportage Ace. А ось масовий випуск новинки налагодять тільки в квітні. Такий термін називає видання Autohome. У травні ж оновлений крос нарешті добереться до «піднебесних» автосалонів.

Серійний Sportage Ace для клієнтів в Китаї отримає ряд відмінностей від представленого концепту: перероблений передній бампер, а також нова радіаторна решітка з вертикальними смугами. Шоу-кар, до слова, показував решітку з оригінальним малюнком, що нагадує горизонтальні штрихування. У спортивній версії крос обзаведеться помаранчевим декором і особливим аеродинамічним обвісом. Задні фари новинка запозичила у актуального KIA Sorento.

Назва моделі розмістилася на багажних дверях - це великі літери, відразу привертають увагу дивиться. Ще одне нововведення - змінився логотип марки. Після рестайлінгу крос став трохи крупніше. У довжину він додав сім сантиметрів - 4 530 мм (за рахунок нового пластикового «оперення»). У салоні авто розташувалися цифрова «приборка», мультимедіа з гігантським тачскріном і атмосферним підсвічуванням. Під капотом кросовера ховається дволітровий атмосферний мотор, який видає 160 к.с. і працює в зв'язці з 6АКПП, або новий полуторалітровий 200-сильний турбомотор, в парі з яким працює «робот». Перші «пілотні» кросовери вже випущені: їх складанням завідує спільне підприємство KIA і Dongfeng в Китаї.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group