Kia показала ще одну версію нового Sportage

Кросовер Kia Sportage п'ятого покоління готується до дебюту на американському ринку. Компанія опублікувала перший знімок «абсолютно нового SUV», в якому легко вгадується глобальна версія моделі.

Прем'єра «американського» Kia Sportage наступної ітерації відбудеться 27 жовтня. У США будуть продавати довшу (4 660 мм) версію моделі як в Південній Кореї, в той час як для Європи передбачена «коротка» (4 515 мм) модифікація. Їх можна розрізнити по дизайну передка і корми.

Американцям обіцяні «потужні і ефективні двигуни», передньо-і повнопривідні модифікації. При цьому крім звичайних комплектацій з'явиться версія зі збільшеним кліренсом, додатковими їздовими режимами і шинами для сільських доріг в стандартному оснащенні. Ймовірно, таке виконання отримає і деякі дизайнерські елементи в стилі позашляховика. Нагадаємо, європейський Kia Sportage нового покоління представлений в гібридних модифікаціях - класичної HEV (самозарядна система) і PHEV (заряджається від зовнішніх джерел) на базі бензинового тубодвігателя 1.6 T-GDI. У першому випадку сукупна віддача установки становить 265 к.с., у другому - 230 к.с. Крім цього передбачені MHEV-модифікації (зі стартер-генератором) з таким же мотором 1.6 T-GDI на 150 або 180 к.с. і дизельна версія з 1.6-літровим двигуном, який може розвивати 115 або 136 к.с. У Південній Кореї Sportage запропонований з 1,6-літровим двигуном T-GDI (180 к.с., 265 Н · м), 2.0-літровим турбодизелем GDI (186 к.с., 417 Н · м), а також з гібридною установкою на базі мотора 1.6 (230 к.с., 350 Н · м).

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group