Італійські FIAT і Alfa Romeo почнуть випускати в Польщі.

Концерн FCA (Fiat-Chrysler) інвестує $ 204 млн у модернізацію свого заводу в польському місті Тихи, після чого на ньому почнеться виробництво гібридних і електричних автомобілів Jeep, Fiat і Alfa Romeo.
Це підприємство з 1992 року входить до складу Fiat, в даний час на ньому виробляють хетчбеки Fiat 500 і Lancia Ypsilon, а також Fiat Panda. Після модернізації продуктова гамма розшириться за рахунок ще трьох моделей - по одній від марок Jeep, Alfa Romeo і Fiat. Концерн не вдається в деталі, в повідомленні про інвестиції він називає перспективні автомобілі «технологічно просунутими», а також заснованими на «нової концепції мобільності».
 
Більш конкретної інформації з цього приводу поки немає, проте асортимент Alfa Romeo на даний момент складається лише з машин з ДВС. Електрифіковану силову установку отримає в 2021 році поки що не представлений кросовер Tonale, концепт якого був показаний в березні 2019-го на автошоу в Женеві, хоча не виключається і варіант з виробництвом в Польщі нового субкомпактного «паркетника».
У Fiat асортимент електромобілів представлений лише Сітікар 500, гамма гібридів Jeep складається з кросоверів Renegade 4xe і Compass 4xe (повністю електричних моделей бренд поки не пропонує), їх продають в Європі з грудня 2020 го. За даними видання Zigwheels, виробництво машин на модернізованому польському підприємстві почнеться в середині 2022 року.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group