Hyundai вперше показала "Гарячий " седан Elantra N

Опубліковані перші знімки Elantra N (він же Avante N для Південної Кореї). Це перший седан в новому сімействі спортивних N-моделей марки.

 

 

Раніше Hyundai показувала Elantra N тільки в камуфляжі, що ПРИХОВУЄ особливості дизайну прототипу. На нових фотографіях автомобіль вперше показаний в готовому вигляді, хоча і частково. Судячи зі знімків, новинка отримає аеродинамічний обвіс з червоними акцентами, великі колеса в оригінальному дизайні, антикрило на кришці багажника і великі патрубки випускної системи.

 

 

За словами розробників, нові елементи дизайну мають не тільки візуальну складову, але також працюють на аеродинаміку. Накладки на бампери і пороги оптимізують повітряні потоки знизу і надають ефект заниженого шасі, тоді як антикрило протидіє підйомній силі на високих швидкостях для більш стійкого руху.

 

 

Ніяких характеристик нової версії Elantra компанія Hyundai поки не розкрила. За непідтвердженою інформацією, седан буде передньопривідним і отримає «начинку» від хот-хетча i30N, включаючи 2.0-літровий турбодвигун потужністю до 280 к.с. і вибір між шестиступінчастою "механікою" і восьмиступінчастою «роботом» з подвійним зчепленням.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group