Hyundai показала Мінівен, названий на честь Жак-Іва Кусто

Hyundai показала Мінівен, названий на честь Жак-Іва Кусто

Hyundai Custo-абсолютно новий семимісний мінівен в одному стилі з кросовером Tucson. Він названий на честь французького дослідника Світового океану Жак-Іва Кусто.

 

 

Новий мінівен отримав велику решітку радіатора з інтегрованими денними ходовими вогнями, оригінальні фари і з'єднані світлодіодною смугою на всю ширину кузова задні ліхтарі. Довжина Hyundai Custo - 4950 мм, ширина — 1850 мм, Висота — 1734 мм, колісна база — 3055 мм.

 

 

Дизайн custo розроблений СП Beijing Hyundai Motor, створеного компаніями Hyundai Motor і BAIC Motor для просування продукції Hyundai в Китаї. Тобто, це модель спеціально для китайського ринку, причому місцеві ЗМІ поширили повноцінні знімки мінівена ще в минулому році.

 

 

Для Hyundai Custo поки заявлений тільки один двигун-бензиновий турбоагрегат об'ємом 1.5 л на 170 К.С. він поєднується з 8-ступінчастим «автоматом», а привід виключно передній.

 

 

Створені для китайського ринку автомобілі світових брендів бувають цікавими, і Hyundai Custo — один з таких прикладів. Однак шанси, на те, що модель коли-небудь почне продаватися офіційно за межами КНР, прагнуть до нуля.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group