Hyundai оновить кросовер Palisade в 2022 році

Hyundai представить оновлений кросовер Palisade в 2022 році. Прототипи модернізованого автомобіля поки ще не випущені, проте корейці вже підготували пластикові моделі новинки. Про це повідомляє The Korean Car Blog.

 

 

Поки складно сказати, чи чекають великий кросовер радикальні зміни в зовнішності, як це було у випадку з моделями Grandeur і Santa Fe, або ж автовиробник обмежиться точковим рестайлінгом. У салоні не виключена поява вдосконаленого інформаційно-розважального комплексу зі збільшеним сенсорним дисплеєм.

У лінійку двигунів може увійти Нова 2,5-літрова турбована «четвірка», яка стане більш економічною альтернативою нинішньому 3,8-літровому атмосферному мотору V6. На різних моделях марок Hyundai цей двигун розвиває від 280 до 304 кінських сил.

Hyundai Palisade випускають з 2018 року, а в Росії ця модель доступна з кінця минулого року. На вітчизняному ринку великий кросовер доступний з 200-сильним 2,2-літровим турбодизелем. Агрегат працюює з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу HTRAC з електронним управлінням.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group