Hyundai не встигає виробляти Palisade: попит дуже високий.

Попит на Hyundai Palisade виявляється настільки високим, що виробник автомобілів шукає способи збільшити виробництво великих позашляховиків.

В даний час Palisade проводиться на заводі Hyundai в Ульсані 4 в Кореї. На цьому сайті щомісяця будується від 6000 до 7000 одиниць для ринку США, але, за даними Korea Newsis, попит в США становить від 8000 до 9000 одиниць на рік.

Виробник автомобілів розглянув кілька різних способів вирішення проблеми дефіциту. Одна з можливостей - почати будівництво Palisade на своєму заводі в Алабамі.

Також можливо, що виробництво Staria може бути перенесено з заводу в Ульсані на завод в Чонджу, що дозволить збільшити виробництво Palisade в Ульсані.

Однак Newsis стверджує, що профспілка робітників заводу Hyundai в Ульсані виступає проти ідеї перенесення виробництва Staria на завод в Чонджу, вважаючи, що завод в Ульсані повинен продовжувати виробляти обидва автомобілі на випадок, якщо популярність Palisade в майбутньому ослабне.

Портал Newsis зазначає, що завод в Чонджу здатний виробляти 100 000 автомобілів в рік. Але в минулому році він випустив всього 36 000 автомобілів. Hyundai в даний час веде переговори зі своїми профспілками для вирішення цього питання.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group