Hyundai Motor представила концепт SEVEN – позасегментний позашляховик бренду IONIQ.

Hyundai Motor Company сьогодні представила SEVEN, новий концепт спортивного електричного кросовера на автосалоні AutoMobility у Лос-Анджелесі. Споглядати концепт можна на стенді Hyundai Motor з 19 по 28 листопада. На автосалоні також будуть представлені інші провідні продукти компанії: IONIQ 5 (що виходить на ринок США) та першу у світі вантажівку з силовою установкою на водневих паливних елементах XCIENT.

Слідуючи концептам 45 у 2019 та Prophecy у 2020 роках, SEVEN відкриває нову сторінку бренду IONIQ, демонструючи футуристичний електроавтомобіль на батареях (BEV) від Hyundai. Персоналізовані інновації в дизайні та технологіях віддають перевагу цінностям клієнтів над галузевими нормами. SEVEN також є яскравим підтвердженням руху Hyundai до вуглецевої нейтральності до 2045 року.

За словами президента і генерального директора Hyundai Motor у Північній Америці Хосе Муньоса, концепт SEVEN уособлює творче бачення компанії та прогрес у технологічному розвитку електрифікованої мобільності. Інноваційний інтер’єр автомобіля, екологічний двигун, просунуті технології безпеки та зручності відкривають захопливе майбутнє для водіїв кросоверів Hyundai.

 

IONIQ: Спеціальний BEV бренд, що транслює бачення Hyundai стосовно мобільності майбутнього.

Кожен автомобіль, розроблений під брендом IONIQ, пропонує новий досвід інтеграції надсучасних технологій у повсякденне життя. Концепт SEVEN є ідеальним прикладом IONIQ, детальне опрацювання інтер’єру та високі технічні характеристики перетворюють автомобіль в інноваційний життєвий простір на колесах.

“IONіQ є яскравим підтвердженням світогляду Hyundai - “Прогрес заради людства”, що змінює сформовану парадигму сприйняття власників електроавтомобілів, адже дозволяє слідувати власному способу життя без обмежень. SEVEN транслює відданість компанії до людиноцентричного підходу та переосмислення повсякденного досвіду” - зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент і глобальний директор з маркетингу Hyundai Motor Company.

Еволюція у сприйняті кросоверів крізь призму поєднання аеродинаміки та візуальної потужності

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group