Honda скоротить модельний ряд

Голова Honda Motor Такахіро Хатіго озвучив стратегію розвитку компанії на найближчі роки. 
Виступаючи на прес-конференції в штаб-квартирі компанії в Токіо, він заявив, що основним завданням компанії стане скорочення третьої частини модельного ряду до 2025 року. За словах Такахіро Хатіго, 60% усіх світових продажів компанії формують п'ять моделей: Civic, Accord, CR - V, Fit/Jazz і Vezel/HR - V. Є в портфелі марки і декілька "регіональних" моделей, що роблять вплив на розвиток конкретних ринків. У Китаї це бюджетні седаны Crider, в Японії - кей-кари N- серії, в Північній Америці - Pilot. Ці моделі залишаться у строю. Для визначення інших затребуваних автомобілів компанія планує розділити світовий ринок на шість секторів зі схожими перевагами. Незатребувана частина модельної лінійки буде скорочена. Дві третини моделей, що залишилися, будуть поступово перекладені на модульну технологію Honda Architecture, припускаючу уніфікацію вузлів і рішень, що дозволить до 2025 року скоротити час розробки нових автомобілів на 30% і на 10% понизити виробничі витрати.

Перша "глобальна модель", створена у рамках Honda Architecture з'явиться в 2020 році. Одним з етапів уніфікації стане впровадження гібридної силової установки Small i - MMD (Intelligent Multi - Mode Drive). Першим її отримає Honda Fit/Jazz наступного покоління, дебют якого відбудеться  восени цього року в автосалоні в Токіо. Надалі цю систему отримають усі майбутні моделі марки. До 2030 року дві третини світових продажів компанії складуть електрифіковані моделі, в основному гібриди. У планах також випуск електричного сити-кара Honda  із запасом ходу більше 200 км, передсерійну версію якого компанія показала на березневому автосалоні в Женеві. Також компанія планує розширити співпрацю з іншими виробниками. Зокрема, розробляти нові електрокари і акумулятори спільно з General Motors.

Для успішної реалізації стратегії в квітні була оновлена операційна структура компанії, що дозволить полегшити міжрегіональну координацію і співпрацю, а також підвищити швидкість проведення ділових операцій, прийняття і виконання рішень.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group