Haval H6 нового покоління отримав комплектації і ціни для України

Haval H6 нового покоління отримав комплектації і ціни для України

Імпортер Haval оголосив збір попередніх замовлень на кросовер h6 третього покоління. На вибір представлені передньо - і повнопривідні версії з 2.0-літровим турбодвигуном і семиступінчастим «роботом» з подвійним зчепленням.

 

 

Новий Haval H6 як і більш компактний Haval Jolidon побудований на платформі L. E. M. O. N. розробки компанії Great Wall Motors. За твердженням виробника дана Архітектура відрізняється від колишніх конструктивних рішень більш високими вимогами до безпеки, зниженням ваги і можливістю оснащення автомобілів сучасними системами допомоги при водінні. Крім того платформа допускає установку гібридних систем, причому така версія Haval H6 теж повинна з'явитися в Україні в другому півріччі. Але першими в продаж надійдуть автомобілі з бензиновим 2.0-літровим турбодвигуном на 204 к. с. і 7-ступінчастою трансмісією DCT.

 

 

Haval H6 третього покоління в комплектації Comfort оцінили в 670 306 грн. Базова версія оснащена електронним стоянковим гальмом з функцією Auto Hold, 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками, системою Старт-Стоп, вибором режиму управління, підігрівом передніх сидінь, чотирма подушками безпеки, ESP, системою контролю і розподілу тяги (TCS), систему гальмування від додаткового зіткнення (SCM), системою контролю гальмування в поворотах (CBC), системою захисту від перекидання (RMI), системою екстреного гальмування (ВА), допомогою при підйомі (HHC) і при спуску (HDC), системою пріоритету педалі гальма (BOS), контролем тиску і температури в шинах (TPMS), камерою заднього виду, датчиками паркування, системою виявлення втоми водія, функцією попередження про перевищення швидкості, безключовим доступом, кнопкою запуску двигуна, 10.25-дюймовою панеллю приладів, 10.25-дюймовим екраном мультимедійною системою, підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, а також світлодіодною оптикою і з автоматичним дальнім світлом.

 

 

У комплектації Medium новий Н6 можна придбати за ціною від 712 530 грн. Для такого виконання додатково передбачений електропривід кришки багажника, двозонний клімат-контроль, підігрів керма, панорамний дах (опція), шкіряна обробка сидінь, електрорегулювання сидіння водія у 6 напрямках, підігрів задніх сидінь, 6 подушок безпеки, передні радар, система кругового огляду (опція), адаптивний круїз-контроль (АСС), система контролю дистанції спереду (FCW), система екстреного гальмування при виявленні пішоходів і велосипедистів (AEB-P, AEB-Bike), система екстреного гальмування при виявленні перешкоди на перехресті (AEB-Crossroad), система розпізнавання дорожніх знаків( TSR), система допомоги утримання в смузі руху (LKA), система попередження про виїзд зі смуги руху (LDW), система утримання в центрі смуги руху (LCK) і система допомоги при русі в пробці (TJA).

 

 

 

Максимальний рівень оснащення Top оцінюється не менше ніж в 775 866 грн. Дана комплектація відрізняється 19-дюймовими легкосплавними дисками, панорамним дахом, електрорегулюванням сидіння переднього пасажира в 4-х напрямках, вентиляцією передніх сидінь, системою кругового огляду, системою допомоги при парковці, системою попередження про зіткнення і перешкода ззаду (RCW), моніторингом сліпих зон, системою попередження про поперечному русі ззаду, системою попередження зіткнення при відкритті дверей (DOW), функцією розумного ухилення та аварійного утримання в смузі руху (ELK). Крім цього, в даній версії з'являється функція голосового управління, 12.3-дюймовий екран мультимедійної системи, 8 динаміків, проекційний дисплей HUD, іонізатор повітря і система управління якістю повітря в салоні (AQS).

Модель h6 нового покоління доступна для попереднього замовлення як в передньопривідній, так і повнопривідній версії. На вибір доступні кілька комбінацій кольору кузова та інтер'єру.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group