Great Wall планує запустити виробництво електрокарів.

Компанія Xiaomi, днями підтвердила плани по випуску власного електрокара, який буде конкурувати з моделями Tesla. Тепер з'ясувалися нові подробиці про проект: випускати автомобілі мають намір на заводі Great Wall.

У продаж вони з'являться в 2023 році.

Як повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела, електромобілі Xiaomi буде випускати компанія Great Wall на одному з китайських заводів, а офіційно про партнерство компанії оголосять на початку квітня. Очікується, що в модельну лінійку Xiaomi увійдуть відносно недорогі електрокари, перевагою яких стане просунута бортова електроніка.

На тлі новин про плани Xiaomi виробляти електромобілі на заводі Great Wall акції обох компаній виросли на 10 відсотків. Great Wall вже випускає в Китаї електрокари під маркою Ora. Найбільшою популярністю у китайців користується 3,5-метровий хетчбек R1, оснащений 48-сильним електромотором. Такий електрокар можна купити приблизно за 73 тисячі юанів (850 тисяч рублів). Ora також представлена ​​крос-ліфтбек Ora iQ і дебютувала в 2020 році п'ятидверкою Ora R2.

Крім того, до 2023 року Great Wall планує запустити виробництво електрокарів MINI. Їх складання налагодять на спільному підприємстві Great Wall-BMW. Щорічно з конвеєра буде сходити по 160 тисяч машин, причому не тільки марки MINI, але і BMW.

Xiaomi не єдиний китайський виробник смартфонів, який має намір зайнятися автомобільним бізнесом. Раніше повідомлялося, що Huawei веде переговори про партнерство з Changan, а Apple шукає помічників для роботи над проектом iCar.

Другие Новости

Разработка и поддержка ADS group